Dead Match (Gorilla Liquid)

Čučoriedka sa po česky povie borůvka. A koláč sa po česky povie koláč. Dead Match je čučoriedkový koláč.

Priznám sa, že po prvej ochutnávke som si bol istý, že ide o koláčoidnú chuť, ale nevedel som prísť na to, akú – musel som si pomôcť popisom.

Dôležité poznamenať, že osobne nie som veľký fanúšik koláčových aróm. Nie je to môj typ liquidu. Preto som ho dal okrem seba ochutnať 5 rôznym vaperom a pri hodnotení som vychádzal z ich reakcií.

Pasívny vaper Da Vinzi: „Je to najlepší liquid, aký som kedy ochutnal.“
(je pravda, že on ich ochutnal dokopy 6)

Čo môžem potvrdiť, je všeobecne dobrý prvý dojem, ktorý robí Dead Match už svojou výraznou vôňou a pokračuje prvým poťahom. U mňa ako fanúšika tabakových aróm sa však tento dojem dosť  rýchlo vytratil a chuť omrzela. A keď som Dead Match skúsil v Cubis Pro s 1.5 LVC hlavou, chutil mi len prvé tri poťahy. Po pár mililitroch som vnímal už len to, že vapujem niečo sladké, ale nevedel som čo.

Dead Match je rozhodne sladký, no nie je to „lepič huby“- nemá k tomu však ďaleko. Výsledná chuť je uveriteľné čučoriedkové pečivo.

Na môj vkus obsahuje Dead Match dosť vysoké percento arómy (príchute), osobne som za nižšie koncentrácie, keďže rád vapujem z čistej vaty. Keď však vezmeme do úvahy, akú výraznú a sladkú chuť liquid má, je ku vate/hlave na svoje pomery šetrný. Nehrozí žiaden masaker typu Primo Verde, Mother Milk V3, Inawera Almond, Flavourtec Cola alebo FA Cola, kedy môžete žhaviacu hlavu hodiť do smetia po 10 poťahoch.

Hustota liquidu je 70/30 VG/PG, čo bude úplne ideálne do blížiacich sa horúcich letných dní aj pre MTLkárov. V zime zas s touto hustotou budú mať základné e-cigy (napr. eGo AIO) problém, avšak Gorilla sa chystá v budúcnosti vyrábať rôzne pomery.

Keby som bol Čech, týmto by som hostil zahraničnú návštevu.

Z prvej série Gorilla Liquidov by som ako reprezentačný zvolil práve Dead Match. Aj popri wow efekte ostáva relatívne univerzálny.

Pár ochutnávok Gorilla liquidov ste si mohli objednať aj na Slovensku.

Update: nejaký závistlivec nás udal na inšpekciu, takže tieto liquidy viac neponúkame, kým nebudú oficiálne registrované.

Podľa najnovších informácií sa už čoskoro objavia na oficiálnom trhu.


*****

Výrobca: Gorilla Liquid

A dnes bonus, pripojíme si krátku recenziu na Dead Match, ktorú napísal Petr „Peet“ Šmehlík:

„Záleží v čem ho máte.. Osobně ozkoušeno v atomizérech (Azeroth, Engine Nano/Mini, Avocado, Cheetah)… Velmi příjemná chuť koláče s poměrně výraznou borůvkou. V atomizérech, které mají lepší prokreslenost a výraznost liquidu, ucítíte nejen jeden druh borůvky, ale rovnou 2 ! První borůvka je tak příjemně sladká a úžasně sedí k tomu aroma koláče.. Druhá borůvka tomu dodává takový trpký a slabě kyselý nádech.. Za mě naprosto skvěle vyladěná věc ideální na celodenní vaping.“

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.