AEON blackAEON je značka chorvátskych príchutí, za ktorými stoja skutoční nadšenci.

Sú to bývalí fajčiari, ktorí sa celý život márne snažili zbaviť tohto odporného zlozvyku – až kým neprišiel vaping.

Týpci z AEON sa jasne vymedzujú a dištancujú od väčšiny trhu. Neznášajú povrchné mixy “príchuť + sladidlo + koolada”, ktorými je náš trh presýtený. Chcú tvoriť legendárne recepty, nie krátkodobé trendy.

V niektorých receptoch nájdeme ingrediencie, ktoré pochádzajú až z piatich rôznych zdrojov, ku ktorým sa koncový spotrebiteľ ani nemá ako dostať. Mnohé recepty vyvíjajú 6 až 12 mesiacov.⏳

Mnohé AEON recepty majú 6 vývojových fáz od prvotného určenia cieľa, cez slepé testy naprieč vape komunitami až po uvedenie na trh, pri ktorom predajca vie čo predáva – ak chce.

Úzko spolupracujú s Poľnohospodárskou Fakultou v Záhrebe a tam skúmajú, či ich mixy pri zahrievaní neuvoľňujú toxické látky. Už takto zahodili tucty receptov. Chcú dávať von len to najlepšie.☑️

Ako vraví sám výrobca, cieľom nie je predať niečo vaperovi a zhrabnúť zisk. Cieľom je, aby sa vaper vrátil a vypýtal si to znovu. Až vtedy si môžeme povedať, že misia je splnená.

Mimochodom, ak by ste chceli tieto šmaky vo svojom lokálnom vapeshope, ponúkneme vám zaujímavé veľkoobchodné ceny a 24h dodanie z vlastného skladu. Neváhajte nám napísať a požiadať o prepnutie na veľkoobchodný účet.

Novinka
4,00 
Novinka
4,00 
Novinka
4,00 
Novinka
4,00 
Novinka
4,00 
12,90 
12,90 
10,90 
10,90 
10,90 
10,90 
10,90