Primo Verde (T-Juice)

Každý, kto bol niekedy závislý na cigaretách, pozná zápach a chuť “odhasenej” cigarety, ktorú si vopchal do vrecka napríklad pred nastúpením na autobus. Tak presne to je Primo Verde. Chuťovo popolník ako sa patrí. Kebyže toto bola moja prvá aróma, keď som začínal, možno by som skončil s cigaretami o pár mesiacov skôr. A možno nie. Veď čítajte nižšie.

Hoc ide o tabakovú arómu, výrobca na svojich stránkach odporúča zrenie 3 až 5 dní – čo je trochu neobvyklé – keďže pri tabakovkách sme zvyknutí nechať zrieť mesiac a viac.

Po prvých troch minútach ochutnávania som Primo Verde ohodnotil na 5 hviezdičiek.
Na druhý deň som hviezdičku ubral – pri poťahu bolo cítiť, že žhaviaca hlava je zanesená. Testoval som v eGo AIO s 0,6 Ω hlavou.

Bohužiaľ, Primo Verde zanáša hlavy extrémne rýchlo. A to nielen spôsobom, že príchuť cítiť ešte aj 10ml potom, ako ju prestaneme nalievať. Hlavu som musel na tretí deň vyhodiť a vymeniť – chuť sa značne zhoršila a množstvo pary taktiež.

A práve z tohoto dôvodu dávam Primo Verde nízke hodnotenie.

Možno so mnou nebudú súhlasiť builderi, ktorí nie sú odkázaní na továrne hlavy a nerobí im problém vymeniť vatu v atomizéri každú hodinu. Builderom teda za vyskúšanie určite stojí. Ostatní si radšej ušetria žhaviacu hlavu a siahnu po nejakej viac priesvitnej a neškodnej aróme.


**

Výrobca: T-Juice

Uložiť

Uložiť

5 komentárov k “Primo Verde (T-Juice)

    • vapeklub píše:

      Vitaj a dík moc za koment, vyvážil si názor z recenzie . Dôkaz toho, že „koľko ľudí, toľko chutí“. Čo však tvoje žhaviace hlavy, prípadne vaty a špirálky? Nezanáša ich podľa teba príliš? Zaujímajú ma skúsenosti a dojmy ostatných, uvažujem o zrušení kategórie „lepidlá“. Inak, čekni aj recenziu na RY4: https://goo.gl/odSqMG

  1. Pingback: MAXX BLEND (FA) - recenzia na tabakovú arómu - VAPE KLUB

  2. Pingback: Dead Match (Gorilla Liquid) - recenzia - VAPE KLUB

  3. kysak píše:

    Přesně díky tomuto aromatu se mi daří přestat s pyrem. Jinak jedu to v nautilusu x a žhavící hlava v pohodě.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.