Logo Five Pawns - prémiové liquidy z USAZnačka Five Pawns započala svoju existenciu v roku 2012, keď jej zakladateľ Rodney Jerabek, znechutený z kvality vtedajších jednorazových e-cigariet, spolu s dvoma dlhoročnými priateľmi založili firmu a na trh uviedli prvých 5 komplexných príchutí stvorených pre náročných vaperov. Inšpiráciou pre proces tvorby týchto receptov sa stal šach.

Tvorbu receptov totiž podobne ako šach považujú za sofistikovanú a veľmi komplexnú činnosť s nespočetným množstvom variácií a samotný proces tvorby prirovnávajú k pohybu pešiakov. Pri tvorbe receptov si rovnako uvedomili, že človek rozoznáva päť základných chutí – sladkú, horkú, kyslú, slanú a pikantnú. Preto každý recept obsahuje zmes ingrediencií, ktorá uspokojí každú z týchto piatich chutí. Takto vlastne vznikol názov Five Pawns (päť pešiakov).

Vďaka tomuto inovatívnemu konceptu tvorby sa značka Five Pawns stala popredným výrobcom liquidov. Jedinečné recepty vytvárajú úplne od základu, každá aróma je vytvorená z prvotriednych ingrediencií a vždy bez umelých sladidiel. Niektoré z príchutí sú nositeľmi ocenení a sú vysoko vyhľadávané predovšetkým náročnými vapermi.

19,90 
19,90 
19,90 
19,90 
19,90 
27,90 
18,90 
18,90 
18,90