Mother Milk V3 (Solubarome)

Na Mother Milk ma kedysi upútal názov. Nevedel som, čo mám čakať, no v skutočnosti ide o sladkú chuť jahodového mlieka, dotiahnutú do detailov – čo nám napovedá aj V3 v názve – je to tretia a finálna verzia.

Pri prvej fľaštičke som bol z arómy nadšený. Nenechal som ju ani poriadne dozrieť. Dáva pare nielen chuť, ale tiež dojem jemnosti a hebkosti, ako sa na mlieko patrí.

Potom som si namiešal väčšie množstvo, nechal som mesiac-dva uzrieť, a prišlo sklamanie. Zdá sa, že MM V3 je jedna z aróm, ktorá dosiahne svoj chuťový vrchol po týždni-dvoch, a potom už zrie do akéhosi štipľavého hnusu, ako sa farbí do hneda. (Výrobca píše na stránke o zrení po dobu 3 až 5 dní a ďalej to už neviem preložiť, keďže neviem po francúzsky) S vatou a špirálkou sa MM V3 nemazná. Ak by som vapoval túto arómu neustále, musel by som v atomizéri meniť hlavy (coils) niekoľkonásobne častejšie, ako teraz.

Ešte jedno nemilé prekvapenie: MM V3 som považoval za príjemnú arómu až do momentu, kedy si to v uzatvorenej miestnosti zavapil kamoš, a ja som bol v úlohe „pasívneho vapera„. Bolo to niečo odporné, taká slaďava, nedalo sa nadýchnuť. Až vtedy som pochopil, prečo každý krúti tvárou a fujká, keď si to bafkám. Odvtedy som si dával pozor aj na to, aby som si s MM V3 nenaplnil tank, keď sa chystám do spoločnosti.

Výrobca uvádza odporúčanú koncentráciu 15 až 20%, no to si osobne nedokážem predstaviť. Dal som 8%, je to presladené aj na fanúšika sladkostí. Ak si ešte niekedy budem MM V3 rozrábať, vidím to na  2%. A spotrebovať do týždňa, max dvoch! Hlavne si toho nepripravte 50ml ako ja – škoda bázy aj arómy.

Milovníci sladkých, smotanových a koláčoidných aróm budú z Mother Milk V3 celkom iste nadšení. Minimálne tak, ako som bol prvé dva týždne ja.

(Pod článkom: obrázok samovražedného zajačika, ktorý sa stal maskotom rady Mother Milk)


***

Výrobca: Solubarome

Uložiť

Uložiť

Uložiť

3 komentáre k “Mother Milk V3 (Solubarome)

  1. Radek Hlavica píše:

    Měl sem všechny verze jen v testeru na MTL ale ta první mě chutnala asi nejvíc, ta 3ka je moc ovocná a nějak mě to tam nesedělo. Nechal sem zrát asi měsíc, koncetrace 6% v bázi 50/50, no ono to neni ani tak o koncetraci jak spíš o atíku a v Merlinu (ne mini ten mě protékal při doplnovaní) to prostě chutná dobře, pokud hlavy tak Aspire BVC, potom sem měl nautils, ale tam se musí dat více výkonu a tahat trochu víc jinak ty hlavy by se museli měnit co 14 dní. A slavný Kayfun 5 SXK tam ta chut nebyla cítit vůbec, tam asi minimálně 10% koncetraci to chce.

    • ĎURU píše:

      Díky moc za obsiahly koment. Nečudo že Mother Milk stratili svoju popularitu dosť rýchlo, už ani v skupinách na FB sa o nich vôbec nerozpráva. Neobhájili si svoje miesto vo vaping svete

  2. Pingback: Dead Match (Gorilla Liquid) - recenzia - VAPE KLUB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.