Séria STRADA (AEON / Journey) – ochutnávka

strada-logo

 

8, 15, 23, 36, 42. Nie, to nie sú čísla na športku. To je STRADA od AEON.

 

Dnes sa pozrieme na sériu STRADA od Chorvátskych AEON

Je ich celkom 5 a sú číslované 8, 15, 23, 36, 42. Čo konkrétne tie čísla znamenajú? Iba v krátkosti, je to podľa výrobcu taký vtip o hviezdach a konšteláciách a znameniach. Celé to rozobrať by bolo na dlho. Ide o SnV  balenie 12 ml arómy v 120 ml fľaške. Celá séria bola vytvorená na základe návrhov veľkej FB skupiny Vape Strada, v ktorej sa stretávajú desiatky tisíc vaperov.

STRADA-review-oblak-vapeklub2


STRADA 15

STRADA 15 – mala by to byť chuť kokosovej zmrzliny a sušienky. Obával som sa chladivosti, keď som zbadal, že tam je zmrzlina, ale obával som sa zbytočne.

Či je číslo 15 chuť kokosovej zmrzliny to netuším, kokosovú zmrzlinu som nemal fuuuu ani nepamätám. Ale kokos tam je cítiť.
Nie taký umelo silný čo prebije všetky iné zložky, ktoré tam sú.
Je taký jemnučký ale veľmi chutný. už som ho cítil v inom produkte od AEON.

 

 

Priznám sa, že kokos mám rád. Vo Vapingu nájdete skôr presladený, umelý ale tento k tomu určite nepatrí. No a nakoniec, v pozadí  sa skrýva sušienka. Táto sušienka sa nachádza vo viacerých produktoch od AEON.

STRADA 15 je plnohodnotná chuť kokosovej zmrzliny so sušienkou.
Kto má rád takúto kombináciu, určite kúpou neurobí krok vedľa.


 

STRADA  23

STRADA 23 Podľa popisu zmrzlina so sušienkou.
Číslo 23 je zmrzlina so sušienkou. Áno, s našou starou známou sušienkou z predchádzajúceho čísla 15.

Opäť bez chladivosti za čo som nesmierne vďačný, netreba za každú cenu všade trepať chladivosť, mentol, aníz atď. Číslo 23 mi zo začiatku nejak extra nedalo zmrzlina, sušienka, ale potom som si to obľúbil (vapoval som to celé dva dni).
Je to fajn, nie je to presladené, ako žiaden z AEON produktov (ktoré som doposiaľ skúšal).

 

 

Sušienka je jasná. Nachádza sa vo viacerých AEON produktoch. Zmrzlina je fajná, lahodná, žiadny lacný ice cream. Číslo 23 nikoho určite neurazí. Nie je prekombinovaná so šiestimi zložkami, z ktorých nakoniec aj tak bude mydlová voda. Toto si v pohode dám na celodenný vaping.


 

STRADA 42

STRADA 42 Kombinácia lieskoorieškového krému s čokoládou a sušienkou. Znovu nie je čo vytknúť, je tam presne to čo je napísané v popise.

Žiadne výmysly, ale dobre „uvarený“ produkt. Jemný lieskovo orieškový krém, ktorý rozvoniava už pri miešaní. Aj keď sa priznám, že ja som tam čokoládu nezachytil (každý máme iné chute).
Na konci samozrejme stará známa sušienka, musím ale povedať veľmi dobrá sušienka.

 

 

Ako aj celá séria STRADA (nie len strada ale aj ostatné produkty od AEON), je to dobre nakombinované nie je to presladené a ani jedna mi vôbec nevadí.


 

STRADA 36

STRADA 36 – lievance s čučoriedkami. Čo k tomu, perfektné na raňajky. Hneď pri prvom poťahu mi zostala v ústach jemne kyslá chuť čučoriedok.
Teda nie čučoriedok samotných, ale ako celok s lievancami.

Mám veľmi rád dezertovky (koláče, buchtičky, sušienky), ale v tejto sa mi trošku tie lievance s skrývajú za tie čučoriedky.
Ktoré opäť nie sú žiadna umelina (žiadny sprchový gél). Môže to byť aj tým, že som zvyknutý na silnejšiu chuť buchtoviny. Som zvyknutý na silnejšiu chuť buchty ako ovocia, ale to sú len moje chute. Vaše môžu byť úplne iné.

 


 

STRADA 8

STRADA 8 „Pečený“ tabak s kúskami orechov a krému.  Tak a sme na konci číslo 8 je posledné. K tomu tabaku Vám asi veľa nepoviem – nie som odborník na tabak (nie že by som na iné druhy odborník bol). Keď mám pravdu povedať, ani neviem ako má chutiť pečený tabak.

K tomuto by asi viac napísal Ďuri, ktorý je na tabaky macher (labužník). Môj posledný tabak ktorý som mal bol Cherry Pipe od Vapy. Takže ochutené tabaky môžem.

Čo ma prekvapilo, bola farba výsledného liquidu – nebol vôbec tmavý, skôr naopak. Je skoro najsvetlejší z celej série.

 

 

Nakoniec je to jeden lahodný tabak s krémom so stopami orechov, a niekde ako by som cítil aj vanilku (ale možno je to ten krém).


 

ZÁVER

A sme na konci. Túto sériu je možné zakúpiť aj formou SAMPLE BOXU, a potom sa rozhodnúť či Vás niektoré zo záhadných čísel série STRADA osloví.

Na zhrnutie: môj favorit je jednoznačne číslo 15 a na prekvapenie aj číslo 8, aj keď nie som tabakový nadšenec. Viem, že možno bola celá revjú (review) písaná moc pozitívne, ale ja som v tejto sérii ani nič negatívne, alebo niečo čo by som mohol vytknúť, nenašiel. Celá séria, ako aj ostatné produkty od AEON sú naozaj veľmi dobre vymyslené a nakombinované.
Žiadne umelé šampóny, ale presne to čo je napísané v popise tam aj nájdete a rozpoznáte.

Všetko nakúpite tu na eshope.

 

 

2 komentáre k “Séria STRADA (AEON / Journey) – ochutnávka

  1. Magi píše:

    Strada 8 je u mňa top!!! Ťahá na špičky Bacco Crack od opičiaka ako píše ĎURU, no nemá na Bacco Crack ale celá séria strada je podarená a určite sú kúpim okrem sample boxu aj 120tku ???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.