2024: väčšina AEON produktov končí, vznikne nová značka

Chorvátsku značku príchutí AEON sme priniesli na Slovensko a do Česka už v roku 2019. Osobne som svedomito pracoval na tom, aby sa značka dostala do povedomia, čo sa aj podarilo. Zviezla sa na tom väčšina vapeshopov v oboch našich krajinách a AEON sa stal zvučným synonymom kvality. Značku som si osobne obľúbil aj ako vaper, aj ako predajca.

Teraz je však rok 2024 a stručne ohlásim, ako sa veci vyvíjajú. Minulý rok nás náhle a navždy opustil zakladateľ AEONu: Hrvoje Šavor, odpočívaj v pokoji. Firma sa tak presunula do nových rúk a komunikácia začala byť strohá.

Ja som však zvedavý reportér a tak oznamujem dve zásadné info:


1. Nový AEON prudko zoškrtal portfólio produktov.

Zdieľam vám sem tabuľku príchutí, ktoré zostávajú vo výrobe. Všetky ostatné majú výrobu zastavenú a my na e-shope od tejto chvíle dopredávame zásoby.

 

Tak čo, zostáva vaša obľúbená? Svoje pocity môžete vyjadriť v komentári.

Zatiaľ si užívajme zatiaľ pestrú ponuku.


2. Pozostalé dve tretiny AEONu, čiže Ivana a Viktor, nestotožnení s novým vedením, zakladajú vlastnú značku, o ktorej sa na VK dopočujete ešte v tomto roku. Prenesú si do nej aj niektoré pôvodné recepty.


Všetky informácie v tomto článku som zdieľal po písomnom súhlase dotknutých firiem a osôb.

5 komentárov k “2024: väčšina AEON produktov končí, vznikne nová značka

  1. Maxipesfyk píše:

    Madilyn Dessert,Berliner mi určitě budou chybět ty kupuju pravidelně,ale ještě daleko víc mi už chybí dávno zrušený kokosový Cheesecake.Zásobu mám ještě tak na 3 roky a ono vzejde snad něco nového a třeba i lepšího.

  2. Marek píše:

    Dosť prúser, taký milkshake, alebo cherrynaut budú urcite chýbať. No na druhej strane (nechcem byť zlý) v ponuke je toho po k.. no strašne veľa, čiže vyberať je furt z čoho a teda až tak zlé to nieje :)))

  3. Marian Jurček píše:

    Za mňa, mám vyskúšané discovery tabakovky. Okrem desert ship, ktorý mi trošičku pripomína wasteland, sú old captain, cherry cigar, 555,RY4 teda pre mňa total braky. Nechcem byť nejaký proti, ale sú ba trhu v rovnakej cenovej hladine aj iné a určite lepšie tabakovky, ako discovery. Osobne mi okrem jednej ani jedna nechutila a za mňa fiasko… Ale je to môj subjektívny názor, nikomu nič nevnucujem. 100 ludi=100 chutí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.