American Blend (Liqua)

Tak si dáme aj niečo začiatočnícke, s čím sa stretol azda každý. Liqua American Blend býva súčasť štartovacieho balíčka fajčiarov, ktorí neisto kupujú svoju prvú e-cigaretu.

Viac než uspokojivá imitácia chuti priemernej (červenej) cigarety s filtrom. Dokonca sa dostaví i známy pocit popolníka v ústach. Pre začiatočníka, ktorý sa chce zbaviť závislosti na cigaretách je táto chuť ako stvorená.

Čo je dôležité spomenúť, tieto rané liquidy Liqua sú veľmi riedke – pomer VG/PG je 30/70. Sú totiž pôvodne určené pre staršie typy e-cigariet, pre ktoré bol tento pomer ideálny. V dnes bežne používaných e-cigaretách by ste sa však pri spomínanom pomere mohli stretnúť s prskaním liquidu v dôsledku prepitej vaty.

Liqua American Blend odporúčam len v prípade, že máte starobylú e-cigaretu, tzv. „egošku“:

Prípadne v zime, kedy liquidy tuhnú, aj do eGO AIO 1500mah a podobných MTL zariadení, ktoré používajú žhaviace hlavy  s malými otvormi na prívod liquidu.


****

Výrobca: Ritchy

Uložiť

Uložiť

Uložiť

6 komentárov k “American Blend (Liqua)

 1. Pingback: Bright Tobacco (Liqua) - recenzia na tabakový liquid - VAPE KLUB

 2. woodbuster píše:

  Tento a Bright Tobacco od Liqui boli moje prvé príchute ktoré som skúsil ešte v roku 2014 s Ego-T a clearomizérom na knôty :D. Cigareta bola strašne zlá a po mesiaci som prešiel späť k cigaretám no na tieto dve Liqui si pamätám lebo som striedal len tie (Vtedy ani nebol väčší výber a Liqua dominovala). Keď som pred pár mesiacmi začal vapovať opäť s EgoAIO Pro okamžite som si kúpil Liqu. Neskutočne som sa čudoval aké to je odporné. Strašne ta značka klesla (povedal by som že je v dnešnej dobe na úplnom dne všetkých hotoviek). No na tieto dve nezabudnem aj tak 🙂

  • ĎURU píše:

   Haha, no ja som prestal už vďaka egoške, ale kúpil som si atík Smok T-Dux 1.6C, to bol ešte iný Smok ako ho poznáme dnes. Tak vďaka tomu atíku som prestal s cigami. A Bright Tobacco môžem dodnes 🙂

  • vapernest píše:

   Je veľmi odvážne tvrdiť, že Liqua je dnom všetkých hotoviek. Rovnako ako v každej sérii sa tu nájdu lepšie i horšie kúsky, no konkrétne tabakovky Liqua si dlhodobo držia vysokú úroveň a stále majú širokú fanúšikovskú základňu, o čom svedčí napríklad aj ich zaradenie do novej série Mix N Go.

 3. vapernest píše:

  Ak by tu ešte náhodou v dnešnej dobe niekto zablúdil, mohli by ho niektoré údaje z recenzie zmiatnuť. American Blend prešiel po vydaní série Liqua Elements malou obmenou receptu, ale aj hustoty (50VG/50PG). Mne nová verzia až tak nereže, je miešaná s medom, ktorý je na môj vkus veľmi výrazný.

 4. Pingback: Tabakovky LIQUA a ARAMAX (Ritchy) - recenzia - VAPE KLUB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.