Bright Tobacco (Liqua)

Update 2019: Liqua odvtedy zmenila 3x zloženie i obal produktu. Táto recenzia vznikala ešte v čase egošiek. Čo by som napísal v 2019? Je to jemne nasladlá tabakovka, ktorú by mal skúsiť každý. Jedna z mojich srdcoviek, pokiaľ ide o hotové liquidy. Receptúra ostala v podstate dodnes nezmenená.


 

Pri tomto liquide platí vlastne to isté, čo pri American Blend (recenzia TU). Líšia sa iba chuťou. Liqua Bright Tobacco chutí sladšie, jasnejšie, čistejšie. Osobne ma chuť svojho času očarila, ako jemne nasladlá cigareta vyrobená z toho najčistejšieho tabaku.

Takže opäť: Liqua Bright Tobacco by som odporučil hlavne do raných e-cigariet, vzhľadom na riedku konzistenciu produktu, konkrétne pomer VG/PG 30/70.

Respektíve v zime bude hustota tohto liquidu úplne ideálna do eGO AIO 1500mah, keďže v zime liquidy tuhnú.

Jedného krásneho dňa som však objavil produkt, ktorý chutí rovnako, je lacnejší a obsahuje viac VG, takže je hustejší. Recenziu naň nájdete aj na tomto blogu, nechajte sa prekvapiť alebo mi napíšte, keď horíte zvedavosťou.

Update 30.9.2017:

Pripomienky k hustote dnes už neplatia. Liqua zmenila obal i zloženie liquidov. Tento liquid už kúpite pod názvom Liqua Elements a verzie 3mg a 6mg majú pomer VG/PG 65/35, čiže zhustený. Tým pádom pridávam hviezdičku. Vnímam pozitívne, keď firma nestagnuje a svoje postupy inovuje.

Tomuto liquidu nie je čo vytknúť, možno iba akési zvýrazňovače chuti v zložení, ktoré obsahuje každá jedna Liqua.

Kúpite už aj vo Vapeklube-> link na produkt.


****

Výrobca: Ritchy

Uložiť

Uložiť

Uložiť

4 komentáre k “Bright Tobacco (Liqua)

  1. Pingback: 7 Leaves (Flavour Art) - recenzia tabakovej arómy - VAPE KLUB

  2. Pingback: PREMIUM je len slovo - čo je to prémiovka? | VAPEKLUB.SK

  3. vapernest píše:

    Vynikajúca jemná, svetlá tabakovka s korenistým nádychom. Veľmi šetrná k vate. Rád ju používam ako „štartovací“ liquid na nový build, lebo ho dlho udrží fresh. Komu prekážala relatívne vysoká cena hotoviek, ten si možno vychutná Bright Tobacco vo verzii Shake n Vape – https://vapeklub.sk/produkt/bright-tobacco-snv-liqua-mixgo/. Ak by ste náhodou hľadali alternatívu k Bright Tobacco, skúste Aramax Green Tobacco – má podobnú, jemnú korenistú chuť a je o trochu cenovo prívetivejšia.

  4. Roman píše:

    Takže, som sa nechal namotať. Kúpil to 18mg verziu. Nakvapkal do kapáka a z chuti potiahol. Zabudol som na to, že 18mg môže pekne kopať 😉 Ale o to nejde, prvý dojem čo som z toho mal bol, ako keby som vapoval deodorant Old Spice alebo Axe. Aj druhý, tretí, aj štvrtý… ;-). Nie, že by mi táto chuť vyslovene vadila, ale pre mňa to má od tabaku hodne ďaleko. Takže s ním budem experimentovať ako s boosterom a budem to liať do iných tabakoviek na oživenie zážitku. 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.