3. miesto v súťaži Shop Roku – Cena Kvality

shop-roku-vapeklub-siroke-2

Niektorí už viete. V súťaži Shop Roku 2018, ktorú organizuje známa Heureka, sa Vapeklub.sk vo svojej kategórii umiestnil na neuveriteľnom 3. MIESTE! ?
Moje pocity sú asi ako pocity dedinského futbalového tímu, ktorý postúpil na nejaký šampionát. Vediem predsa najmladší slovenský (seriózny) vape e-shop. Rok 2018 bol vlastne náš prvý „celý 12-mesačný“ a rovno takýto úder.
 
Keď vás zaujíma, ako súťaž prebieha, čítajte ďalej, že to nie je nejaké bezcenné Grammy. Vymenil som si s Heurekou pár mailov, aby som mal jasno.
 
Cena Kvality zahŕňa všetky vaše hodnotenia nákupov počas roku 2018. To je ten otravný mail „ohodnoťte svoj nákup“. Ďakujem každému, kto si našiel 30 sekúnd, aby svoj nákup úprimne ohodnotil. Hoci sme mali spokojnosť s obchodom takmer 100%-nú a najrýchlejšiu dobu dodania, do úvahy sa bohužiaľ berie aj celkový počet hodnotení (teda počet objednávok), a pravdepodobne preto nemal Vapeklub šancu dohnať nadnárodného hráča.
 
Do súťaže „Cena Kvality“ sú automaticky zapojené všetky e-shopy, ktoré sa nebáli a povolili svoje nákupy hodnotiť formou transparentného dotazníka, ktorého výsledky sú zverejnené na Heureke. Tie naše nájdete na tomto linku.
 
Nemá to teda nič spoločné s tým hlasovaním v Cene popularity, ktoré sme zdieľali a zbytočne vás tak otravovali. Budúci rok už len Cena Kvality. V Cene popularity sa totiž nikdy neumiestnil žiaden vapeshop, to je súťaž pre také megaznačky ako sú napr. Mall alebo Notino.
 
Kompletné výsledky súťaže Shop Roku si môžete pozrieť na tomto linku.
 
Gratulujem Vapor.sk k druhému miestu a Vaprio.sk k víťazstvu.
 
ĎAKUJEM za každý váš hlas či úprimné hodnotenie obchodu.
 
Je úžasné vidieť svet, v ktorom sídliskový e-shop dokáže konkurovať nadnárodnému. Keď už nie tržbou, tak „aspoň“ kvalitou. Je to veľký moment nielen pre mňa, ale pre každého, kto na Slovensku verí v poctivú prácu a podnikanie od nuly. Ocenenie posilní našu milovanú značku, a prijímam ho všetkými desiatimi, lebo si ho Vapeklub zaslúži.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.