Pozvánka na Vape Zraz 17 v Košiciach

Vape Zraz 17 Košice - pozvánka od vapeklub.sk

Ahoj!

Po roku sa nám snáď podarí ďalšie stretko vaperov – členov komunity, fanúšikov, verných zákazníkov vapeklub.sk. Aby sme sa spoznali aj mimo internety.

Je úplne jedno či si začiatočník alebo expert. Či máš egošku, podík, hájendový mod, alebo si fajčiar ktorého vaping len zaujíma.

Nerieš, že „nemáš s kým ísť“ – to nevadí, všetci sme išli na zraz prvýkrát sami.

 

Program ?

Žiaden. Ideme piť pivo, pálenku, kávu, kto čo chce, dať si niečo papať… kto čo chce. Ideme si posedieť v klídku a oddýchnuť v strede leta náročného roku.

 

Miesto konania ?

Rozhodli sme sa pre podnik Ohnisko, ktorý spája kvalitu a profesionalitu s dostupnými cenami. Budeme v exteriéri, pod strieškou pre prípad dažďa.

Podnik ponúka čisto remeselné pivá z malých pivovarov a my sa tomu tešíme.

Pre ilustráciu ceny veľkého piva:
Buchvald 10: 1,90 €
Buchvald 12: 2,20 €
Ohnisko IPA: 2,50 €
Ďalšie pivá sa striedajú každý týždeň, necháme sa prekvapiť.

Hamburger stojí 9€, labužnícke rebierka 13€, vyberú si aj vegetariáni. Na svoje si určite prídu aj nároční gurmáni. Každopádne s 10-eurovkou sa dá navečerať.

Pokiaľ cestujete do KE verejnou dopravou, podnik je 15 minút peši od Hlavnej Stanice, prípadne o 16:30 radi zabezpečíme odvoz.

 

Ubytovanie ?

Toto je dôležité! Je možnosť ubytovať sa priamo v objekte (Hotel Rokoko) za fajnú cenu 40€ / noc za 2-lôžkovú izbu.

PÍŠTE VŠAK IHNEĎ na messenger vapeklub.sk alebo na náš e-mail, alebo priamo do hotela – hotel sa môže každú chvíľu obsadiť. Čím skôr dáte vedieť, tým väčšia šanca že vychytáte izbu.

Zvážte aj možnosť ubytka na celý víkend a teda víkend v Košiciach, kde vám Ďuluš poslúži ako sprievodca alebo aspoň podá tipy na jedenie, vychádzky, plávanie. Nikdy v lete necestujte bez plaviek.

 

Bazárik na zraze ?

Môžete vziať svoje prebytočné mody, atomizéry, príchute, liqudy na výmenu či bazárik s inými vapermi. Toto je jediný „biznis“ čo sa bude diať – zraz nie je predajná akcia Vapeklubu a Vapeklub nebude na zraze nič predávať.

 

Anti-covid opatrenia ?

Prosíme, spravte si covid test 24 hodín pred akciou, pokiaľ nie ste očkovaní oboma dejstvami.


 

To je zatiaľ všetko. Prípadné zmeny dáme vedieť tu v článku i vo FB udalosti, kde sa môžete ihneď prihlásiť, aby sme mali lepší prehľad, koľko miest na sedenie pripraviť.

Môžete si uložiť číslo Vapeklub Ďula +421 902 532 885, keby ste sa stratili v Košiciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.