Nový salt nikotín – Malate Salt – kyselina jablčná

Vaping in Paris Malate Salt Nikotin liquidy

Nakuknete s nami do budúcnosti? ? Pred pár rokmi sa na vape trhu objavil salt nikotín, a už tu máme jeho ďalšiu podobu, volá sa malate salt. Získava z malátu, zvaného i jablčnan. Teda z kyseliny jablčnej.?

Oproti benzoátovému saltu, ktorý sa dnes bežne na trhu vyskytuje, je jeho najväčšou výhodou, že sa vyrába zo 100% prírodných látok. Samozrejme, aj preto je najdrahší.

Určite zaujme tých vaperov, ktorým dnes dostupný benzoát či už chuťovo alebo zdravotne nevyhovuje.

Vaping in Paris už vypustil prvú sériu liquidov s malátovým saltom.

Túto sériu NEPREDÁVAME, bohužiaľ nemôžeme, pretože nemá na Slovensku TPD registráciu.

Avšak progresívne novinky nás prosto vzrušujú. Takže sme tieto liquidy napriek tomu nakúpili. Chceme ich dostať medzi našich vaperov. Hľadali sme spôsoby ako, a zatiaľ sme vymysleli

3 možnosti, ako môžete dostať tieto liquidy zadarmo:

1 Nakúpte u nás 2 kusy shortfillov Vaping in Paris a do poznámky napíšte, ktorý malate liquid si prajete a s akou silou nikotínu – a dostanete ho zadarmo

2 Spravte u nás nákup aspoň za 70€ a do poznámky napíšte, ktorý malate liquid si prajete a s akou silou nikotínu – a dostanete ho zadarmo

Akcia platí do konca mája 2020, aktuálne však už máme väčšinou len 20mg liquidy.

3 Zapojte sa do súťaže, ktorú v sobotu 16.5. spúšťame na Facebooku na našej stránke (súťaž už bola ukončená, gratulujeme výhercom).


Vaping in Paris New Salt Nicotine 2

Salt séria Vaping in Paris ponúka 6 rôznych chutí

?CARAMEL BRETON (slaný karamel)
?LIGHT (tabakovka)
?GAULOIS (tabakovka)
❄️RIVIERA SUNSET (chladivé čierne ríbezle)
?COOL RED (variácia red astaire)
?️POLAR ICE MINT (mentol, ale ten nemáme hah)

A každá chuť sa vyrába vo verzii 10 mg alebo 20 mg / ml. Nezabudnite uviesť, akú silu nikotínu si prajete. Samozrejme, ponuka platí do vyčerpania zásob. Ak nemáme vami zvolenú šťavičku, odpíšeme a dohodneme.

Ak vás napadajú ďalšie spôsoby, ako tieto novinky dostať medzi vás, píšte správu či komentár.

Azda si túto novinku všimnú aj ostatné vapeshopy a zoberú ju do svojej ponuky, aby sa tá registrácia vôbec oplatila. Prinesme vaperom niečo nové, hm?

Samozrejme, chystám sa jablčnan vyskušať aj osobne, avšak ešte čakám na svoj salt setup 🙂 Prípadne tento článok doplním, no teraz sa idem venovať vašim objednávkam 🙂

Update: Skúsil som a je to pecka. Je totiž bez „kyslej“ pachute, ktorá mi na benzoátovom salte tak prekáža. Mrzí ma, že sa tieto jablčnanové salty u nás nemôžu predávať kvôli sprostej legislatíve a byrokracii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.