Liquidy, ktoré som nevyhodil – Január 2024 (Ďuri)

Dnes to bude čisto o šťavách. O chutiach a vôňach, ktoré očarili aj toho najväčšieho kritika.

Liquidy, ktoré som nevyhodil: Január 2024

Liquidy upratujem dosť nemilosrdne, neznášam keď ich mám 50. Po krutom upratovaní na mojej poličke zostalo len toto, čo je na foto. Ku každému poviem jednu vetu, že prečo zostal. No dobre, alebo aj dve vety, ale viac nie, nech vás nezdržím viac ako päť minút!

Po tých rokoch už viete, či sa s mojimi chuťami stotožňujete alebo nie. Ak tiež neznášate zbytočné sladidlá, určite tu nájdete zaujímavý tip.
Poďme na to zľava doprava.

Five Pawns Royal Tob – reálna štipľavosť tabakového listu na koncovke, presne ako po šluku z cigary. Celá táto séria je pre mňa mňamka.

Ossem Pear Tob – cukrová voda. Je však zaujímavé, že aj keď to hejtím, tak som scucal celú fľašku, no druhú neplánujem.

Adam Grapes Of Wrath – Fest originálny dezert, hrozno na pečivovo-maslovom základe. Míňa sa pomaly ale nechcem sa ho vzdať.

Aeon Grampas – celodenný vanilkový tabak nemusím predstavovať. Mňa v ňom očaruje tón sušeného mlieka “sunar”.

Aeon Cherrynaut – sofistikovaná čerešňová tabakovka, ťažšia ale nie popolníková. Táto jedna fľaška bude stačiť.

Flavourtec American Blend Tobacco – horká cigaretka. Keď máš plné zuby chutí a vôní a chceš niečo na neutralizáciu.

Blendfeel Teddy – nazval som ho “organická električka”. Kvôli organickému tabaku je to ťažší vaping, stiahol som pol fľašky a potrebujem prestávku.

L.o.t.t. Currantley – vravím, že v prvej šarži bolo tej ríbezľovej zložky viac, ale OK zvykol som si. Na ríbezľovú zložku doslova navykol, už mám tretiu fľašku.

Bombo Virginia – viržínka medová, avšak bez sladidla. Žiaden dym, len medík, chutí ako Flavour Art Virginia.

TI Juice Vánoční Tabák – tabakovú zložku necítiť, tvorí len telo. Je to taká jablko-škorica na celý deň a som prekvapený, ako mi to sadlo, viem si to predstaviť vapovať aj na Vianoce 2024.

VDLV Roasted Tob – Moja voľba do podu OXVA, podobne ako Hudson Tobacco rovnakého výrobcu. To sú pre mňa náhrady cigaretky, keď sa mi nechce ťahať veľký setup a beriem len POD.

 

Verím, že ste si tu našli nejaký šmak, ktorý spríjemní váš #vapelife

 

A ešte jeden bonus, ktorý nie je na fotke: najbližšie si idem kúpiť Bombo Originis. Som namotaný na ten jeho horký pripečený “griláž” karamel, až mi mozog masíruje keď to ovoniavam.

5 komentárov k “Liquidy, ktoré som nevyhodil – Január 2024 (Ďuri)

 1. Roman píše:

  Je to taký divnyý pocit, že možno prichádzam o nejaký nezabudnuteľný zážitok, alebo neobjavený all-day, ale z toho čo máš na poličke som vapujem len Grampa’s a to tak, že denne. Doplnková je výrazná karamelová Električka (Tram). Ďaľší v poradí je znovuobjavený Tabáček namiešaný z arómy. Tieto tri som mal v tankoch posledné mesiace. Grapmpa’s odkedy som kúpil prvú 120 ML Fľašku. Ten je pre mňa nenahraditeľnou náhradou cigariet.

  • ĎURU píše:

   To všetci vieme Romane, že čo sa týka Grampas, si na Slovensku fanúšik č.1 😀 „Nenahraditeľná náhrada“ je pecka formulácia 😀

 2. vapernaut píše:

  Toto je super koncept, rýchle a stručné a pozitíve – v podstate návod na Insta content 🙂 dík za tip

  Cherrynaut práve idem a je veľmi fajn, bál som sa tej cherry, ale zbytočne, Chorváti stále vedia spraviť neotravnú tabakovku aj s ovocím. A “Organickú električku” samozrejme hádžem do koša.

  • ĎURU píše:

   díkičko, dobrú chuť 🙂 Kľudne urob taký post aj ty, schvaľujem 😀 Aj náš blog má stále priestor pre hostí. Je to dobré aj pre marketing instagramerov, keď ich je občas vidieť i na www. 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.