Tab For Camel / US Red Mix (Inawera)

Nevyhýbam sa ani recenziám na prepadáky. Tak dnes si pre zmenu jeden, vlastne dva, dáme.
Do recenzie som zaradil hneď dve arómy naraz, pretože by nemalo význam popisovať ich osobitne. Obe sú podľa môjho názoru nepoužiteľné. Píšem to ako sklamaný milovník tabakových aróm.
Áno, mali to byť arómy tabakové, čo vyplýva aj z názvov. Lenže sú skôr mydlové. Nechutne mydlové.

Na arómy som sa tešil, keď som ich objednal. Keď dorazili, prekvapil ma ich zápach – smrdeli strašne umelo, s tabakom to nemohlo mať spoločné nič. Nechcel som robiť unáhlené závery, tak som namiešal podľa návodu a nechal mesiac zrieť. Počas zrenia som sa pýtal iných vaperov, čo mám čakať, a niektorí tvrdili, že tabakové Inawera arómy môžu spôsobiť kožné problémy. Nebral som to vážne.
Po mesiaci som obe mydlové vody ochutnal a znechutený vylial. Aj ochutnávka však zjavne stačila na to, aby mi okolo úst očervenela koža a mierne štípala. Ale dobre, že som to skúsil na vlastnej koži – inak by som si myslel, že kožné problémy z arómy sú len bájky.

 

O aróme Tab For Camel dokonca výrobca na svojich stránkach tvrdí, že keď ju rozriedime v ich predchutenej báze Dirty Neutral Baza, tak dosiahneme vernú príchuť cigariet Camel. Presne túto bázu som pri miešaní použil, no zbytočne. Podivná aróma čistiaceho prostriedku všetko prerazila.

Ešte som ani na internete nespoznal nikoho, komu by chutila aspoň jedna z týchto aróm.

Fuj, azda dve najhnusnejšie arómy, ktoré som zatiaľ zažil. V prvej päťke by sa umiestnili bezpochyby.

 

 

 


*

Výrobca: Inawera

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.