Honey Boy (Monkey liquid)

Mlieko a med

Hehe, zasa raz autorov humorne kontroverzný názov. Pri väčšine liquidov sa drží klasicky nudných opisných pomenovaní, ale napríklad Blue Oil, Monkey Sperm alebo dnes recenzovaný Honey Boy zarezonujú a určite si ich zapamätáte. A o to hlavne ide. Aký pocit má meno evokovať? Jemnosť ako u zženštilého chlapca? Alebo prvoplánovo len bohatú chuť medu? Neboj, poviem ti.


Liquid

Honey boy
Honey boy v By-Ka v6 vynikne

si môžeš kúpiť v 10/30/100ml kvalitných gorilla fľaštičkách v pomere 70/30 v prospech VG. Je jemne zafarbený do hneda.

Autor na svojej FB stránke hovorí o zložení z mlieka, medu a marshmallow, pre mňa vonia silne medom, mierne vanilkou a možno karamelom. Čo je ale najviac zaujímavé, má v sebe dymovú príchuť, ako pri opekaní ryže. Úplne najviac mi pripomína cereálnu arómu od Revolute, Projet Lenny, ktorú som si ale veľmi neobľúbil, práve kvôli spomínanému dymovo-pripálenému efektu. Nie som si istý či je dymová chuť domiešaná osobitne alebo je súčasťou cereálií (opekanej ryže) alebo karamelu, ale asi by som mal liquid radšej bez toho. Určite má ale dosť priaznivcov, vyvoláva vo mne totiž bočný cigaretový dojem čo by malo byť pre milovníkov tabaku pozitívom.

Ako budem hodnotiť? Nízko. Nemám problém odvapovať celý tank, chuť nie je zlá ale vadí mi v nej dymová pripálená chuť. Som známy tým, že obľubujem sladučké buchtové liquidy, preto nemôžem predstierať že mi tento ťažký liquid chutí. Ak by som si mal vybrať mliečny liquid, beriem radšej všetkými desiatimi rozklepanými prstami už recenzovaný Monkey Sperm.


***

Výrobca: Monkey Liquid

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.