Adam’s Vape – Fizzy Lavender – recenzia

Adams vape Fizzy Lavender recenzia review

 

Bojíš sa kvetovej chute levandule? Nemáš prečo.

Fizzy Lavender dáva do popredia výrazný bazový sirup, levanduľa je len v kúte izby vo vázičke a tu a tam zavanie.

Sľúbený bublinkový efekt? Ten asi mal byť dosiahnutý chladivou zložkou, ktorá mimochodom nie je nikde oficiálne uvedená. Je jej tam štipka.

Nuž pri celodennom vapovaní mám pocit ako pri väčšine chladiviek: vapujem chladivé čosi. (Ako nechladivkár by som mal držať hubu.)

Nutno dodať že baza čierna je všeobecne chúlostivá, nenápadná zložka (podobne ako čerešňa) a tu sa ju podarilo dostať aspoň do prvých šlukov. Väčšina prevapovaných plechových úst ju však možno prestane cítiť po prvom mililitri, tak ako ja.

Fizzy Lavender nie je presladený, vlastne nie je vôbec sladký a je vhodný na celodenný vaping.

Poňaté to bolo jemne. Chvalabohu. Keby tam šupli výrazný kvet, nikto by si to druhýkrát nekúpil.

Nebude niekomu chýbať tá sľúbená levanduľa? Myslím, že nie.

Jáj, ešte tam mal byť ananás. Tak to vôbec, to by som si všimol, na ananás som citlivý. Vráťte mi love.

V prvom rade, oceňujem konečne niečo progresívnejšie z lokálnej produkcie. Vzhľadom na všetky okolnosti dávam tejto veci objektívnych 4,5/5. Osloví to veľkú skupinu zákazníkov a je tam originálny prvok. Bod strhávam za chladivé prekvapko + ananásový sľub. Následne pridávam pol boda za to, Adam má ukážkovú komunikáciu a podporu predajcov.

No už si idem dať nejakú tabakovečku. Chladivá zložka sa dá z vaty dostať behom pár mililitrov.

Pre úplnosť, Fizzy Lavender kúpiš aj u nás na éšope.

Testované len v Expromizer V5 MTL RTA.

Rád som si zaspomínal na časy, kedy som recenzoval príchute. Predtým, ako som si povedal, že budem robiť už len dlhé články, ktoré nikto nečíta. Z Adam’s Vape produkcie by som v budúcnosti uvítal ešte nejakú agresívnejšiu kvetovku. Fajne mastnú slnečnicu abo také dačm.

2 komentáre k “Adam’s Vape – Fizzy Lavender – recenzia

  1. Kužel píše:

    Dneskaj to tahám celé odpoledne a přemýšlím o čem to vlastně je 🙂 A je to asi jedno nebot se to tahat dá a je to neotřelé což v dnešní době miliardy chutí ve vapesvětě je úspěch 🙂

    • marecekk333 píše:

      Keď že nemám moc v láske sladké,levandula je pre mňa top,je jemná,pre mňa chuť vynikajúca,každý môže chuť vnímať inak ale pre mňa jemná nenasilna,varujem celý deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.