Zlatá Spirálka 2022: Ďakujeme!

Začiatkom roku 2023 český Vapemagazín spustil verejnú anketu Zlatá Spirálka, kde vaperská verejnosť mohla hlasovať v rôznych kategóriách.

Chcem sa verejne poďakovať:

1. Každému, kto zahlasoval
2. Vapemagazínu, že sa im chcelo niečo také organizovať

Zlatá Spirálka 2022 - výsledky kategórie Prodejce

Víťazstvo v kategórii CZ/SK Prodejce neznamená, že budeme vravieť že sme najlepší vapeshop (to totiž vravíme bežne každý deň, s vhodnou dávkou irónie). Azda by sme to mohli povedať takto: ide o anketu, v ktorej sa vyjadrili hlavne nadšenci zo sveta “pokročilého” vapingu.

Zlatá Spirálka 2022 - výsledky kategórie Recenze

Prekvapivo sme získali i striebro v kategórii Textové recenze. Tu sa trochu hanbím, lebo náš blog s jediným aktívnym blogerom (mnou) išiel smerom k filozofii, podnikaniu, výlevom, egotripom… ALE tak je to v poriadku – nikdy by som nechcel písať nasilu – píšem vždy preto, že mám potrebu niečo povedať. Žiadne “písanie pre písanie”, pózy, šablóny, taktiky, skrytá komercia ani podobné zvrátenosti.
Gratulujem k bronzu Vapernautovi, lebo je aktívny a konzistentný. Narozdiel odo mňa sa stále venuje vapingu. Škoda že je uväznený na instáči a nemá vlastný web. Teším sa z víťazstva Vapemagazínu – každý iný výsledok by bol hanba, či?

Avšak hlavne gratulujem každému, kto robí nejaké recenzie, nejaký denník, nejaké nelogické hobby bez ambícií, bez cieľovej vízie, kedy cesta je cieľom. No vidíš? Už filozofia, už problémy.

Hlasovanie som nijako neovplyvňoval, len som ho raz zdieľal na FB a dal som storku “hlasujte v tejto verejnej ankete a dajte hlas komu chcete”. Pozeráte storky na našom instagrame či facebooku?

Toto bol nultý ročník Zlatej Spirálky a tešíme sa na ďalší. Kompletné výsledky 2022 nájdeš tu.

PS: Priestoru na blogu máme – ak sa cítiš na vážneho recenzenta, ozvi sa. Väčšina to vzdá, keď zistí, že blogovanie nie je písanie.

zlata spirálka 2022 - víťaz v kategórii CZ/SK Prodejce

Jeden komentár k “Zlatá Spirálka 2022: Ďakujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.