Vape Zraz KE vol.0 úspešne za nami!

A už sa tešíme na ďalší.

Krátky report

V sobotu 29. apríla 2017 sa nám podarilo zorganizovať 0. košický vape zraz.  Musím poďakovať Martinovi BigBu, lebo to bol jeho nápad. Nebyť jeho tak možno dodnes rozmýšľam, kedy zraz, ako a načo.

Ako miesto som vybral podnik Dobré Časy na Aničke v Košiciach – polootvorenú terasu, kde ľudí nebudeme obťažovať mrakmi. Ako sa ukázalo, ideálna voľba. Zhodli sme sa, že počas letnej sezóny sa budeme stretávať práve tam.

Náhodou to vyšlo tak, že počas nášho zrazu sa v podniku konal aj malý pivný festival „Pivobranie“. Našťastie sme mali rezerváciu a stretli sme sa o 14:00, kedy sa väčšina pivárov ešte spamätávala z piatku. Prekvapil ma nezáujem o pivné špeciály v kruhoch vaperov 🙂 Pili sme väčšinou nealkoholické nápoje a tak to bolo fajn. Vape Zraz predsa nie je ožieračka.

Prišlo nás dovedna asi 6, Mirec dokonca až z Prešova. Mraky, chuť, MTL, DL, DIY, vaty, kliešte, odmerky, striekačky, arómy, bázy, liquidy, stará škola, nová škola – to všetko bolo. Viacerí sme išli domov nabalení jak od Mikuláša.

Od Zrazu už nie sme len internetová komunita. Díky každému kto došiel. A kto zradil, nabudúce bude mať šancu to napraviť – zrazy totiž budú pravidelné. Sledujte našu FB stránku a všetko sa včas dozviete.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

2 komentáre k “Vape Zraz KE vol.0 úspešne za nami!

  1. Tibinkooo píše:

    Na prvý zraz to bolo výborné! 🙂 už sa neviem dočkať keď si dám do poriadku cigu a stretneme sa znovu 😀

  2. Pingback: Vape Zraz KE vol. 1 - report - VAPE KLUB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.