Panter (Imperia)

Posvietime si na Panter, experimentálnu hybrid crossover tabakovku od Imperie. Prečo hybrid? Lebo je rezaná ovocím. Alebo orieškami? Totiž zaujímavosť: niektoré webstránky uvádzajú marhuľu (meruňku), niektoré oriešky. Treba linky ako dôkaz? Takú hlúposť by som si nevymyslel.

Pár mesiacov som testoval, kým som túto recenziu napísal a dobre som spravil. Po prvotnom ovoňaní ma totiž Panter očaril, no nadšenie postupne opadávalo.

Namiešal som si liquid s 3% koncentráciou. Samozrejme som riešil dilemu, či má zrieť ako tabakovka alebo ako ovocná aróma. Keďže bola už po pár dňoch výrazne žltá, skúsil som. A pocítil som to isté, čo cítim po mesiaci alebo dvoch zrenia:

Vraví sa „Ani ryba, ani rak“.  Chuť je presne na hranici, až pôsobí mdlo… keby to bola farba tak je pastelová. Naozaj ťažko rozoznať, čo má okrem tabaku pripomínať a ani ten tabak nie je celkom jednoznačný. Povedal by som, že Panter je príchuť verzia 0.7, a keby sa do chuti pridala ešte jedna zložka, mohla by to zachrániť. Azda by to mohla byť nejaka coolada alebo prosto niečo svieže. Bude zaujímavé to vyskúšať.

Úprimne povedané, marhuľa s tabakom mi asi osobne moc nereže. Po niekoľkých odvapovaných ml začnem túžiť po čistej tabakovke. A keď sa chystám vapovať ku rannej káve alebo ku večernému pivu, ľutujem že mám „natankovaného“ Pantera.

Áno, ja cítim v Panterovi marhuľu, nie oriešky. A možno preto, že som ako prvý popis čítal ten marhuľový a vsugeroval som si to. Čo tam cítite vy? Koment prosím.

Čo ma inak vytáča na arómach Imperia, že sa z názvu ani z obalu nedá vyčítať, o akú príchuť pôjde. Pod Panterom si teda marhuľu nepredstavím a príklad čo vraví za všetko je Imperia Admirál = čakal som imitáciu tabaku Admirál, ktorý kedysi poznalo celé Československo. Ľudia z firmy Imperia zjavne nie sú odtiaľto, či?

Osobne si ďalšiu fľaštičku Pantera už nekúpim, pre niekoho to však môže byť bomba príchuť. Záujemcom môžem rozdať vzorky Pantera na nultom Vape zraze už túto sobotu 🙂

Update 1.8.2018: s recenziou dnes už nesúhlasím, odkedy som ochutnal Emporio Tabáček. Zdá sa mi, že Panter je jedna z jeho zložiek a vďaka Tabáčku som našiel jeho krásu. No fakt. Pridávam hviezdičku. A chystám sa namiešať Tabáček doma 😀


****

Výrobca: Boudoir Samadhi (medzi vapermi známy ako Imperia)

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Jeden komentár k “Panter (Imperia)

  1. Pingback: Ďuluf Tabáček - recept na kráľovský tabakový liquid » VAPE KLUB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.