Pineapple Pipeline (Abstract)

Myslím, že v tomto prípade fakt „nie je o čom“. Ak hľadáte realistickú chuť ovocia, tento ananásový liquid americkej výroby Vás nepochybne očarí.

Ak by som mal popísať vôňu a chuť, môžem ju popísať len jedným slovom: ananás. Silná, výrazna chuť čerstvého ananásu. Za pár mesiacov ochutnávania sa mi nepodarilo postrehnúť žiaden iný element, dokonca ani nádych syntetiky, ktorý cítim napríklad pri ovocných arómach Inawera.

I keď, nedá mi nespomenúť malý experiment: dal som tento liquid ovoňať človeku, ktorý nevapuje, či uhádne ovocie. A tip bol „jahoda“. Ešte to asi pre istotu skúsim na niekoľkých respondentoch.

Napriek svojej výraznej chuti je liquid takmer priesvitný a ku vate / žhaviacej hlave pomerne šetrný, čo je u mňa veľké plus.

Abstract Pineapple Pipeline zaujme už dizajnom obalu, a to nielen pestrou etiketou, ale hlavne netradičným tvarom fľaštičky, ktorá svojim tvarom pripomína e-cigaretu, mne teda mod s atomizérom.

Nerád nazývam liquidy „prémiovými“, keďže toto slovo nie je jasne definované, hoci je v komunite často používané. Tento liquid však medzi „prémiovky“ najskôr patrí, a nemusí to ani uvádzať na etikete.

Čo je horšie, Pineapple Pipeline pravdepodobne nekúpite v žiadnom slovenskom e-shope.  Pokúšal som sa nájsť stránky výrobcu, ale dosť márne – Abstract je pravdepodobne malá firma, nevedel som dokonca vygoogliť ani len obrázok liquidu – musel som fotiť sám.

Ak sa Vám však naskytne možnosť a máte chuť na realistickú, silnú ananásovú chuť, neváhajte ani sekundu. Neoľutujete!

Recenziu na tento luxusný liquid som mohol napísať vďaka Vincimu, ktorý mi ho priniesol z Prahy.


*****

Výrobca: Abstract Vapors

3 komentáre k “Pineapple Pipeline (Abstract)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.