MTL Vaping má 1000 členov!

Oslavujeme! Naša FB skupina MTL Vaping CZ/SK, ktorú strážime s Jardom, dosiahla 1000 členov, a to už po 3 mesiacoch od vzniku!

MTL Vaping CZ/SK nie je len ďalšia vaperská FB skupina – má totiž jasne určenú tému, a tou je, ako vraví už názov, spôsob vapingu MTL, teda poťah ústa-pľúca (viď slovníček).

Ďakujem Jardovi za prejavenú dôveru, keďže skupina bol pôvodne jeho nápad a mňa vzápätí poctil možnosťou stať sa správcom, teda spoluautorom.

Svoju úlohu som vzal zodpovedne. Ako sa mi podarilo skupinu zväčšovať? Tento odstavec práve prepisujem, lebo môj spôsob začal byť odkukávaný žebrákmi. Skap! Nie, nespamoval som iné skupiny.

Verím, že s Jardom sa ešte stretnete, keďže prejavil záujem prispievať na Vape Klub recenziami na mody. Verím, že nikomu by neprekážalo, keď budú v češtine. (Edit 2018 : Jarda nakoniec našiel iný smer 🙁 Ale skupina ostala 🙂 )

Skupinu strážime a pokúšame sa udržiavať jej úroveň. Momentálne v druhom okne na čete odmietam agresívny banner, ktorý nám chcel do skupiny postnúť jeden český e-shop…

Takže sa pridajte do MTL Vaping CZ/SK, ak si teda idete MTL vaping (poťah ústa-pľúca, ako z cigarety 🙂 )

Zdar!

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Jeden komentár k “MTL Vaping má 1000 členov!

  1. Radek Hlavica píše:

    SUPER, já už jedině MTL, byl sem závislý na cigaretách (šlukování) ne na vodní dýmce.
    I když nechápu proč nedávají keramickou základnu jak má třeba Crius nebo Moradin, o kolik by to zvedlo cenu … (vždyt i stará Egoška měla keramiku)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.