Novinky na Vapeklube 03/24

Dnes máme 13.3.2024 a uplynulé dni priniesli okrem iného:

 

Návrat KINGS CREST

Zaradiť do ponuky rovno veľké balenia príchutí, ktoré v našich končinách nikto nepozná, vždy považujeme za riskantný krok.

Preto nás milo prekvapilo, ako rýchlo sa tu vypredali floridské príchute KINGS CREST. Ale tak, že do poslednej!

Trvalo takmer rok, kým sme sa k nim opäť dostali. Regál sa už zas vyprázdňuje, tak si to v prípade záujmu poďte vychytať.

Pre istotu: hoc táto značka pochádza z Floridy, fľašky sú plnené v Európe – vedzte, že necestujú v tých PETkách naprieč svetom.


 

Liqua s novou sériou RITCHY

Známy výrobca sa rozhodol ísť s trendami a extrémne výrazné a sladké chute úspešne imitujú chuť jednorazových e-cigariet.

Séria RITCHY obsahuje 4 nové príchute a 4 nové sa objavili aj v sérii ARAMAX.


 

Adam’s Vape: JUST TOBACCO

Adam vydal svoj prvý čistý „syntetický“ tabak. Priznám sa, trochu vám závidím, že niektorí už ochutnávate a ja sedím doma nachladený – tento článok vám píšem z home office a čakám na donášku Pholievky, ktorá mi dúfam uvoľní nos. Tento tabak ochutnám až s uzdravenými zmyslami, nech si ho užijem. Ale tuším, že bude fajný.


 

Full Moon ABYSS

Full Moon ABYSS

4 úplne nové príchute zásadnej značky Full Moon s morskou tématikou ABYSS. Takú vec, že hadie ovocie som dnes počul prvýkrát 😀 Pri tom vapingu sa vždy niečo nové naučím.
Popisy nevravia nič o chladivej zložke, tak zatiaľ veríme, že tam nebude. Verte neverte, vo Vapeklube sa produkty točia rýchlejšie, ako ich stíhame vapovať. Našou prioritou sú vaše balíčky. V piatok sa snáď dostaneme aj k internej ochutnávke niečoho z Abyss.


 

Sklenené fľašky opäť na Vapeklube

Sklenené fľašky s pipetou opäť v ponuke vapeklub.sk

Tí najväčší kajnšmetke nechcú uchovávať ani zrieť liquid v plastových PET fľaškách. Preto sme si našli nového dodávateľa kvalitných fľašiek z hnedého skla. Vo vrchnáku majú pipetu.


 

Keďže uplynulý týždeň priniesol drámy na sociálnych sieťach, dovoľte aby som sa rozlúčil s ľahkosťou.

 

Noid vape meme

 

(Screenshot pochádza z tohoto videa, v ktorom predstavujem nový Ares Finale. Pri strihaní videa som zistil, že možno vyzerám jak nepodarený klon Hnojda.)

Pozdravujem pestrý svet z pestrého Vapeklubu. 👋

PS: Nájdete nás už aj na sociálnych sieťach Threads a TikTok, všade pod názvom vapeklub.sk. Hoc zrovna dnes mi prišiel oznam, že TikTok nám vymazal včerajšie video kvôli vape obsahu hmm. Je to tu na internete boj, občas s veternými mlynmi a občas s užívateľmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.