100% náhrada za jednorazovky!

Už sa vykašli na tie jednorazovky a kúp si niečo doplniteľné. Veď si dospelý. A údajne aj svojprávny. Poďakuje sa ti príroda aj tvoja peňaženka. Tento text je tu pre každého používateľa jednorazoviek, aby mu vysvetlil, prečo sú jednorazovky nezmysel a ako sa ich zbaviť raz a navždy.

náhrada za jednorazovky

Možno si tiež zachytil veľké množstvo postov vo vape skupinách, v ktorých sa ľudia sťažujú, že nič nechutí ako jednorazovky.  Mnohí píšu, že by aj radi prešli na Pody, ale nejde to, lebo z Podu necítia žiadnu chuť a oni si už zvykli na svoj Elfbar. Takých postov je v poslednej dobe stále viac a ja sa vôbec nečudujem, dôvody sú úplne zrejmé.

Jednorazovky sú dostupné úplne všade a nepripravený človek, ktorého bohužiaľ v predajni Elektro, v trafike, ani v potravinách, nemal kto varovať, že si okrem zbytočne veľkého množstva nikotínu kupuje len zamrazené ovocie na steroidoch, do ktorého ešte niekde v Číne nasypali aj tonu cukru, tomu ľahko podľahne. A ani nevie ako a jeho chuťové poháriky zdevastovane rokmi fajčenia, dostanú od Elfbaru defnitívne K.O.

Napísal som o tom už dávnejšie pomerne dlhý text, takže sa nebudem opakovať. Ak ťato zaujíma, link naň nájdeš tu, alebo kliknutím na nasledujúcu fotku.

stop jednorazovkám! ditch disposables! stop elfbar

Dnes tu mám rovno riešenie, lebo všetkých tých ľudí mi je úprimne ľúto. Myslím ľudí, ktorí síce začali s jednorazovkami, ale nie sú úplní tupóni a chápu, že jednorazovky sú, sorry za výraz, sračka z toľkého množstva dôvodov, že by si to zaslúžilo samostatný text.
Vlastne, ten text existuje a má už viac ako 2 roky, nájdeš ho keď klikneš sem, alebo na nasledujúcu fotku.

stop jednorazovkám! ditch disposables!

Takže poďme rovno k tomu riešeniu. Trvalo mi to dosť dlho, vyskúšal som desiatky ovocných liquidov, ale nakoniec som ho našiel. To riešenie sa volá Mango Passion Ice a je od španielskeho výrobcu Bombo.

Mango Passion Ice z novej série BOMBO SOLO je podľa mňa presne to, čo potrebuješ, ak si začal na Elfbare, alebo podobnom odpade, a chceš z toho von.

Samotné mango je výborné, naozaj výrazné a šťavnaté, chladivosti a sladkosti je tu síce pomerne veľa, ale nie je to ani náhodou až také peklo ako napríklad liquidy Elfliq, takže v kombinácii s dobrým Podom, ti už nič nebráni dať raz a navždy zbohom  jednorazovkám.

Takže na záver, celý postup pekne pokope:
1. Zober Oxvu, alebo pokojne aj iný overený Pod
2. Kúp si toto mango, alebo iné ovocie z tejto série
3. Namixuj si ho takto: V 60 ml fľaške máš 20 ml arómy, prilej tam 3 kusy tohto alebo tohto boostra a 10 ml VG bázy
4. Poriadne s tým zahrkaj, nalej do Podu a máš hotovo.

Poďakovať mi môžeš neskôr.
Čaves!

p.s.: Link na tento text môžeš pokojne kopírovať do diskusií na internete, alebo do správ. Verím, že mnohým ľuďom to pomôže a ani príčetné vapeshopy už nebudú musieť ponúkať na predaj to peklo menom jednorazovky, ani tie príšerné liquidy, čo do nich Číňania lejú.

p.s.2: Do tohto textu budem postupne pridávať ďalšie overené liquidy, ktoré ti pomôžu zbaviť sa jednorazoviek. Ak má niekto ďalší dobrý tip, budem rád ak mi ho napíše do komentára pod tento text. Vďaka.

s pozdravom “Vapuj si čo chceš, z čoho chceš (okrem jednorazoviek samozrejme) a hlavne si tú chvíľku, kým s tým sekneš rovnako ako s fajčením, uži”

ᐯᗩᑭEᖇᑎᗩᑌT

Podporiť sledovaním ma môžeš na Instagrame aj Facebooku

Mango Passion Ice a Oxva XLIM SQ PRO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.