Innokin ARES 2 MTL RTA – video recenzia, build

Komu by sa nechcelo pozerať 20-minútové video, nech sa páči, pár slov:
Moje pocity z atomizéru Ares 2 MTL RTA, presnejšie testovanej D22 sú po prvom týždni viac než pozitívne. Všetko, čo nás štvalo na jednotke, sa tu zdá byť vychytané.
Osadený na prvýkrát obyčajnou špirálkou pije parádne, netečie, negurgle.
Plniace veko atomizéru nielenže drží pevne, ale je istené driptipom, presne ako u modelu Zlide.
Zatiaľ sa ukazuje len pár drobných negatív:
 • na airflow dierke č.3 je to píšťalka. Vydáva vysoký tón, ktorý azda odplaší aj komáre.? To môže niekoho priviesť do zúrivosti.
 • po doplnení D22 cez tesniacu „pindulku“ ostane kvapka po zatvorení veka, treba ju utrieť.
 • pôvodný drip tip ide naspäť na miesto trochu ťažšie, treba ho tam vtlačiť silou (áno pred doplnením musíte odstrániť driptip), a tak sa tesniaca gumička zderie a po týždni už vyzerá ako žuvacia hračka pre psa
To sú však fakt len drobnosti.
Nastavenie vzduchu je pestré a vie byť už i poriadny tuháč úplne bez zbytočného kopania, ktoré býva spôsobené nedokonalým ofukom. Výrazné, nadpriemerné podanie chuti, a to aj pri nenápadných tabakovkách.
Treba nám nejaké klony či naopak hi-endy, keď môžeme mať takýto originál pod tridsať eur?
Vy viete, že som na atomizéry náročný, ale tento ma fakt príjemne prekvapil.

12 komentárov k “Innokin ARES 2 MTL RTA – video recenzia, build

 1. Pingback: Cthulhu Artemis MTL RTA - otvorená recenzia - vapeklub blog

 2. Martin Matejov píše:

  Dobrý deň chcel by som sa spýtať, či bude fungovať tento atomizér innokin ares 2 mtl s modom eleaf istick pico x. Ďakujem.

 3. martinmatejov222 píše:

  Mám takú otázočku ohladom innokin ares 2. Mam mod eleaf istick pico x. Chcem sa spýtať ci tam bude pasovať verzia 24mm. lebo doma som to meral a zdá sa mi, že ho tam asi nenašrobujem. ci nebude siroký. Ďakujem.

 4. martinmatejov222 píše:

  Dobrý večer, chcel by som sa spýtať. Kúpil som si atomizér innokin Ares 2 osadil som do neho originál špirálku, čo bola v balení. Spravil som vatu zakvapkal liqudom (aby si lepšie potiahla) zašróboval a naplnil liquidom vg50 pg50 a ked som si išiel potiahnuť, tak praská- puká v ňom, keď tahám. Nevieš, čím by to mohlo byť? Všetci písali aký je tichý, ale mne v nom puká- praská pri potahu.

  • ĎURU píše:

   Tichosťou poťahu myslíme, že nepíska, nerobí turbulencie a divné zvuky. Pukanie je čosi iného – to je záležitosť čisto špirálky, buildu. Pri ďalších premotaniach si všimneš, že to pukať nemusí. Treba trpezlivosť a skúšať rôzne námoty. Iný drôt, iný počet otočiek, iné medzery medzi otočkami.
   Inak pukanie funkcionalite nijako nevadí, ale chápem že to niekoho môže štvať. Skús špirálku s pomalším nábehom, napríklad nejaký MTL Clapton, MTL Fused Clapton.
   Mňa by zaujímalo, prečo si si vybral v roku 2024 práve takýto zastaralý atík, keď tu máme napríklad Cthulhu Valor.

   • martinmatejov222 píše:

    No, ono premotal som to aj druhý krát aj tretí. Špirálku som nechal tú istú kantal 1ohm. Nová vata a stále to praská. A mod som mal kúpený už skôr, kedže som na ňom používal atomizér na továrne hlavy. Neviem v čom by mohol byť ešte problém. Skúsim tam dať ešte ni chrom drôt na 6 otáčok. Na špirálke musia byť medzery, či to má byť namotané na tesno bez medzier?

    • ĎURU píše:

     tak keď si nechal rovnakú špirálku, prečo čakáš zmenu? 😀 Otočky môžu byť na sebe ale aj s medzerami, no práve s medzerami to zvykne pukať a vybuchovať. Ako som už písal, je to bežný prejav a kým to neprská do úst, jemné pukanie je fajn.

     • martinmatejov222 píše:

      Ďakujem za rady, vyskúšam aj tú špirálku vymeniť – premotať. Pekný deň prajem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.