Blueberry Cheesecake (American Stars)

Túto recenziu píšem neobvykle rýchlo, už po prvej hodine testovania. Z prostého dôvodu: dlhšie by som to vapovať nedokázal.

Dúfam, že vás neodradí od ostatných liquidov American Stars. Bola by to škoda.
Všetky liquidy American Stars, ktoré som zatiaľ skúsil boli mňamky.
Až na tento.

Hej, toto je jedna z tých recenzií, v ktorých vyjadrujem sklamanie a pokúšam sa vás varovať pred zlou kúpou. Ideme na to.


Vôňu liquidu som takmer vôbec necítil, tak hor sa ochutnávať.

Cheesecake by som vôbec neuhádol. Popravde, Easy Rider od American Stars (peckový liquid, recenziu kdesi mám) pripomína cheesecake omnoho viac ako tento pokus, ktorý ho iba sľubuje.

A čo tá blueberry, údajná čučoriedka (boruvka)? No fuj. Keby to bol môj prvý čučoriedkový liquid, asi by som nikdy žiaden čučoriedkový liquid viac nechcel.

S Dead Match alebo Bacco Purple od Monkey Liquid sa prítomná čučoriedka nedá vôbec porovnať. Sú to asi čučoriedky z odlišných planét.

Aróma Boruvka od Imperie je naproti tomu tiež nebíčko.

Chuť je prinajlepšom chemická, podľa mňa však pikantná a štipľavá. Prečo štipľavá? Pretože čo tento liquid robí s vatou, je vražda. A to paradoxne napriek tomu že nie je vôbec tmavý. Vata stratí savosť, podobný prípad ako liquid Liqua Traditional Tobacco alebo aróma Cola od Flavour Art. Lepidielko.

Posledný mililiter som musel vyliať z  tanku a teraz sa ho márne snažím prebiť výraznou tabakovkou.

Nebudem to ďalej naťahovať. Kto ma pozná ten vie, aké hodnotenie Blueberry Cheesecake čaká.

Ruky preč, tento liquid už nedoplním už ani na e-shop a ten posledný kus čo ostal si kupujete na vlastné riziko. Alebo ho dostane niekto ako darček. Niekto kto bude zlý 😀

Opakujem, nezavrhnite všetky liquidy American Stars kvôli tejto recenzii, ako som ich ja kedysi zavrhol kvôli nevkusnému názvu. Nezaslúžia si to a bola by to škoda aj pre vás.

Hneď ráno mením vatu a pokúsim sa zabudnúť.

Hanba!

Testované na Doggystyle 2k16 (klon).


*

Výrobca: Flavourtec

Jeden komentár k “Blueberry Cheesecake (American Stars)

  1. Pingback: FLAVOUR ART, FLAVOURTEC, FLAVOURIT - Kto sa v tom má vyznať?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.