Overenie veku pri nákupe na VK

Ahojte,

v septembri 2023 sme museli zaviesť na e-shop túto novinku: Overovanie veku ešte pred dokončením vašej objednávky. Spravuje to systém Adulto.

Overenie je veľmi jednoduché, zaberie len pár sekúnd. Jednoducho si odfotíte doklad totožnosti vašim smartfónom. Pri nákupe z PC to môže byť trochu nepríjemné, ak nemáte uloženú fotku dokladu.

Našim verným a dlhodobým zákazníkom sa týmto ospravedlňujem za krok navyše. Nuž bolo to naozaj nutné, keďže sa na nás zas raz zamerala SOI…no musím povedať, že toto je konečne opatrenie, ktoré dáva zmysel.

Prihováram sa aj vo videu:

Prečítajte si viac o tom, ako funguje Adulto.

Po prvom dni sa zdá, že všetko fajn, overili sa už desiatky kupujúcich. Ďakujeme a ideme odosielať!

6 komentárov k “Overenie veku pri nákupe na VK

  1. Michal píše:

    V pořádku, s tím souhlasím. Stejně se to dělá jen kvůli tomu že si to kupovali děti. Nevidím důvod proč by děti měli kouřit..jako že budou in?

  2. Pospisilecek píše:

    Taky jsme to na našem eshopu před cca týdnem zavedli. Zákazníci chvíli tápali, měli jsme spoustu nedokončených objednávek, ale negativní reakce jsem nezaznamenal. Bohužel je to nutnost, nedá se nic dělat. Díky spolupráci s Adulto můžou naši zákazníci opět platit kartou online, využívat Z-boxy, Alza boxy, což dříve nebylo možné, kvůli nemožnosti ověření věku při výdeji zásilky. Takže má to své „proti“, ale těch „pro“ je díky tomu více.
    Ať se daří 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.