Gorilla Liquid: Novinka z Čiech

Zdar! Dávame  do pozornosti nové české e-liquidy Gorilla.
(update: dnes známe už pod menom Monkey Liquid)

Máte sa na čo tešiť. Už po zhliadnutí dizajnu fľaštičiek a prvých ochutnávkach je jasné, že autor to s umením chuti myslí vážne; že projekt nevznikol iba kvôli prachom, ale tiež z úprimnej vášne. Cítiť tu kúsok vaperskej kultúry.

Gorilla je historický prvý výrobca, ktorý oslovil Vape Klub s návrhom otestovať a zrecenzovať ich výrobok. Mám veľkú radosť a motiváciu v projekte pokračovať. Avšak pozor! Žiadne prižmurovanie očí ani žiadne hviezdičky naviac sa konať nebudú! Poprosil ma o to aj samotný výrobca – aby som bol kritický ako vždy. Budem.


Recenzie na Gorilly nájdete postupne na tomto blogu. Samozrejme nie hneď, dobrá recenzia by sa nemala písať z prvých dojmov. Zatiaľ ale môžem prezradiť, že všetky 4 sú sladké a ani jeden nemá nič spoločné s príchuťou tabaku. Čaká vás sladká káva, čučoriedkový koláč, zelené jablko, a medové mlieko. Vaperské menu na celý deň 🙂


 

Všetky liquidy majú pomer VG/PG 70/30, pary teda bude dosť. Okrem toho, hustý liquid poteší hlavne počas horúceho leta, kedy liquidy rednú.

Projekt Gorilla Liquid je zatiaľ neoficiálny, v experimentálnom režime. Ochutnávky si však môžete objednať už dnes napríklad cez FB stránku Gorilla Liquid. Sú limitované, takže neváhajte.

Je naozaj úctyhodné a odvážne začínať s niečim takýmto v období nových TPD regulácií. Hlavne keď tie najnovšie sú pre malých výrobcov e-liquidov priam deštruktívne, čo už cítia firmy po celej EÚ. Budúcnosť projektu ma teda úprimne zaujíma a budem o nej informovať aj tu na blogu.

Držím Gorille všetky prsty!

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

2 komentáre k “Gorilla Liquid: Novinka z Čiech

 1. Karlos píše:

  Bohužel je třeba podotknout, že „výrobce“ těchto liquidů si vše míchá doma jak se říká na koleni, podle receptů ze zahraničních stránek. Je tedy nelegální jak prodej těchto liquidů, tak jejich nákup …

  • DURU píše:

   Nežijeme v ideálnom svete. Pravidelne inovované smernice TPD) nemajú s dobrými mravmi, ba ani len so zdravým rozumom nič spoločné. Chránia viac ekonomické záujmy ako zdravie občanov. (Niklové žhaviace nikomu neprekážajú?)

   No i keď samozrejme všetci máme lepší pocit z výrobkov zapečatených kolkom, tak pre mňa osobne je projekt Gorilla Liquid obdivuhodný. Ak projekt sleduješ, tak vieš, že na legalizácii momentálne jeho autor pracuje a je to (nielen) finančne nesmierne náročné, pre mnohé firmy v EÚ doslova likvidačné.

   Gorilla je pre mňa český remeselný produkt. Hoci zatiaľ len neoficiálny prototyp.

   Díky za koment každopádne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.