GLAZ MINI MTL RTA (Steam Crave) – video recenzia

steam-crave-glaz-mini-vapeklub-review-recenzia

MTL atomizér Glaz Mini od výrobcu Steam Crave prišiel na trh koncom roku 2019 a ihneď sa stal obľúbencom. Pokúsim sa vám tento atík predstaviť neštandardne, formou videa. Pridám však aj pár rýchlych slov, keby sa vám nechcelo pozerať 🙂

 

Dizajn

Opäť výzorovo krásne prostý atík (ja si vyberám len také). Moderný dizajn. Úchvatné spracovanie, kedy do seba závity idú samé.

Skladá sa až z 9 častí (vo videu vravím omylom o ôsmich, lebo som zabudol dať dole airflow krúžok), ale to nech vás nemätie, lebo vy ho rozoberať nebudete – akurát vám to umožní ho poriadne vyčistiť.

 

Osádzanie

Totálne jednoduché. Základňa pripomína Kayfun štýl. Niet sa čoho obávať. Treba málo vaty, len ju vložiť do vaničiek. Kuk video.

 

Chuť a poťah

Bol som skeptický ako vždy. Ale po skúsení 10+ liquidov a pár týždňoch používania ho hodnotím ako chuťovo vysoko nadpriemerný.

Čo sa týka poťahu, je to riadny tuháč. 4 možnosti vzdušnosti, od tuhej po extra tuhú. Nie je až ako Spica, ale Berserker 1 mu môže závidieť. Mne je tuhý akurát.

 

Používanie

Maximálne praktické. Žiaden juice flow, takže ho stačí naplniť a zásobuje automaticky. Jednoduché horné plnenie. Úzke dierky, ale kuk video, vôbec to nevadí, naplníte ho s hocičím.

Náustok odporúčam ihneď vymeniť, rád pustí časom trochu liquidu do úst.

Možno zamrzí aj rýchla spotreba liquidu.

Čo je super, poberie aj hustotu 70/30 VG/PG, hoci záťažový test (20 rýchlych šlukov po sebe) som neskúšal.

Netečie. Nepustil mi za pár týždňov ani kvapku, a to vaty dávam minimum.

 

Záver

PLUSY
+ spoľahlivosť a suchá prevádzka
+ štýlový dizajn
+ jednoduché osádzanie špirálky i vaty
+ zdravá cena
+ tuhý poťah
+ zväčšovací 5 ml tank v balení

MÍNUSY (ak ich musím hľadať)
– drip tip (náustok), ktorý odporúčam ihneď vymeniť
– pomerne rýchla spotreba liquidu


 

Moje finálne hodnotenie: 4,5 / 5

 

Steam Crave Glaz Mini je fantastický produkt. Pozrite si sľubované video. Používam ho už asi mesiac a je to moje šieste premotanie, takže nie sú to žiadne drísty ani prvé dojmy 🙂

 

 

Potešia ma vaše komenty. Môžete podporiť aj tak, že si Glaz Mini kúpite na našom e-shope. Ale nehrotím to, marža je tam smiešna a ešte platíme dopravu zadarmo ?

Hlavne dúfam, že vám moja recenzia pomohla nájsť svoj lahodný MTL atík, lebo tento ním dosť možno bude.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.