Môj Vape fotoalbum 2019 – časť 2/3

Môj vape fotoalbum druhá časť na blogu vapeklub.sk

 

Ták a je tu druhá časť môjho spomienkového projektu Môj Vape Fotoalbum. Pokiaľ neviete, o čo ide, prvú časť aj s úvodom nájdete tu.

V skratke, je to taká oddychová téma, kde prechádzam fotky z roku 2019, téma ktorá sa ani tak netýka vapingu, skôr v nej nájdete tipy kam na výlet hlavne v okolí Košíc 🙂

Dnes pokračujme bez dlhého úvodu.


15: Maya Kimi na Bukovci

Maya vape príchuť

Fotené na mojom obľúbenom mieste na plávanie a letný relax. Chcel som fotkou vystihnúť atmosféru lesa, v ktorom by mohli žiť Mayovia 🙂 Urobil som aj takú fotku, kde aróma „visela“, ale kamoš povedal že vyzerá jak obesená. Tak som zverejnil túto. Kimi je asi najpredávanejšia zo série. Sú to všetko ovocné chladivky.


 

16: Prístrešok na Ružíne

Dvarw MTL na Ružíne

Asi je už každému jasné, ako veľmi milujem v lete vodu. Nie bazény, ale prírodné nádrže. Nakoľko vždy beriem so sebou aj psa – nevedel by som si ísť užívať vodu s tým, že pes ostal zatvorený doma. Môj pes vodu miluje, je to veľká plavkyňa.

V ten deň sme šli vlastne s kamoškou (zas inou) na huby do okolia vodnej nádrže Ružín. Ako sme chodili lesom, čosi sme našli, hoc skromnejšie. Zrazu sme nečakane, bez kukania na mapu došli k vode, kde bol taký premakaný rybársky prístrešok. Čistý raj, voda parádna. Ja debil som samozrejme mal plavky v aute vzdialenom asi hodinu chôdze. Bolo fest horúco… tak som sa musel okúpať holý s totu tlustu bledu ricu v štýle Fit n Fat ? Šiel som do kríčkov, kde som sa vyzliekol a odtiaľ vošiel do vody. Vždy sa dá nájsť riešenie, hlavne keď ti je horúco.

Inak, sranda, odvtedy som sa pokúšal nájsť ten prístrešok už dvakrát, a ani raz sa mi to nepodarilo. Som si ho zabudol poznačiť do mapy. Skúsim zas ďalší rok.

Na fotke je nejaký otrasný instagramový filter, asi to bude Nashville alebo také dačm.


 

17: Nasty Juice Green Ape na Tomášovskom Výhľade

Nasty Juice Green Ape na Tomášovskom Výhľade

To je to miesto, kde sa fotia všetci, všetci, úplne všetci, keď prídu na Tomašovský výhľad. Daj si hľadať na Instagrame hešteg alebo miesto Tomášovský Výhľad. Normálne je tam šóra na fotenie 😀 Ja som tam fotil túto fľaštičku. Ale som ležal pri tom, bo sa bojím výšok.

Neviem ako Green Ape chutí, ale páchne ako „ploštica“ či „bzdocha“ či ako sa volá taký ten šmerdzaci chrobák 😀  Ono je to zelené jabko, ale pripomína mi vôňou toto.

Inak ten výlet bol takého štýlu, aký moc neuznávam – mototuristika. Tak volám „turistiku“, kedy  si 5 hodín v aute, a hodinu na „túre“. Typickým príkladom sú výlety Slovákov na Štrbské Pleso. Pol hodziny kolo vody a potom na langoš abo halušky a potom autom späť cez pol Slovenska. A potom plačeme že sme tučibomby.

Kamoš má taký van/mikrobus, a občas zorganizuje partiu, že sa niekam ide. Fajne bolo, ale ako vravím, bola to skôr taká socializácia s novými ľuďmi počas jazdy a jak vravím, radšej som v aute krátko a vonku dlho.


18: Dinner Lady Lemon Tart a mravce

Dinner Lady Lemon Tart v Slovenskom Raji

Cestou z Tomašovského výhľadu som ešte chcel cvaknúť túto fľašku, a zavoňala mravcom. Vystihol som to odfotiť schopne, vzhľadom na low-end Xiaomi.

Kto by nepoznal legendárny citrónový koláč Lemon Tart? Bol roky populárny, len poslednú dobu je trh zaplnený rôznymi citrónovými dezertmi, tak ten od Dinner Lady asi prestal byť zaujímavý.

Ako kukám na tú foto, je to trochu očný klam. By som prisahal, že je viac vysoká ako široká, ale v skutočnosti to je presný štvorec.


 

19: Vapy Dollar pri Národnej Banke Slovenska

Vapy Dollar pred NBS

Koncept a nápad na fotku super, prevedenie otrasné. Tak už čo už. Chcel som, aby bol viditeľný aj nápis v pozadí a lepšie som to nedal. Dám si druhý pokus, to je dobrý nápad.

Vapy Dollar shortfilly sú ovocné kombá, zaujímavé a v pútavom obale, ale na môj vkus strašne sladké.
Zo shortfillov Dollar hustoty 75/25 VG/PG si spravíte pomocou jedného boosteru liquid o sile až 6,66 mg/ml.

Vapy už chvalabohu chystá aj longfilly, čiže shake and vape.


 

20: Suprem-e Magic

Suprem-eliquid Magic

Opäť koncept a nápad dobrý, ale foto nič moc, že?

Produkt mi poslal taliansky výrobca. Voňalo to fakt magicky, orgazmicky. Bohužiaľ tu je taká dávka sladidla, že som to nedokázal vapovať a musel som premotávať. #VšetkoJeToSladkéFujDpč. Škoda


 

21: Catch’a’Bana v Parku Anička v Košiciach

Imperia Catcha Bana

Vtedy bola Catch’a’Bana novinka. Boli sme jeden z prvých shopov, ktorí ju na Slovensku ponúkli.
Sranda je, že je to fotené na kontajneri 😀

Ale inak podľa mňa schopná foto. Tak schopná, že nám ju o pár mesiacov čorol nejaký slovenský vapeshop, dal to na svoj instagram bez uvedenia autora, s pridrbanými hashtagmi ako napríklad #dnesVoniam. Neznášam zlodejov a plagiátorov. Veď fotenie je krásna činnosť, zábava, pôžitok. Hnusilo by sa mi čorovať fotos a uploadovať ich ako vlastné.


 

22: Falcons Mod na Bukovci

Teslacigs Falcons

Len ďalší deň pri vode. V lete inak neviem, nezvládam horúčavy.

Na fotke je ultraľahký modík Teslacigs Falcons so vstavanou batériou. Bohužiaľ, nie je regulovateľný, takže výkon nastavuje sám podľa odporu.

Fotka sa mi proste páčila. Inak, bola to celá séria fotiek z rôznych uhlov.


 

23: Tričko VK v Kechneci

CatchaBana Lichee Li a triko VK

Toto je ešte raný prototyp trička, potlačený Flex fóliou. Neznášam ten typ potlače, leskne sa, a vlní sa. Viď foto.

Chvalabohu z tejto prototypovej várky máme 1.11.2020 už len pár posledných bielych kusov L, ktoré som šupol do zľavy. Ostatné sú potlačené perfektnou sieťotlačou.

Nahovoril som zas inú kamošku, nech si na seba triko hodí a pomôže mi tak spraviť nejaké fotečky. A ešte som jej vopchal do ruky tú Catchabanu. Aj sa mi páči ružová na plameniakovi a ružová na fľaške. Ale inak je to taká umelá, naaranžovaná foto. Nevyzerá, že? 😀 Kamoška ani nevapuje.

Štrkovisko Kechnec pri Košiciach slúži skôr rybárom. Párkrát sme sa tam boli kúpať, ale tá voda šmerdzi za rybami a neviem, tak divne na mňa to miesto pôsobí.

Jo, kúpte si triko VK. Či už biele alebo čierne. Fakt sme si na nich dali záležať. Čoskoro dotlačíme aj S a M. Tých som dal vyrobiť málo, bo som myslel že nepôjdu, ale šli asi najrýchlejšie.


 

24: Vaperalia Vikings Trilogy

Vaperalia Vikings Trilogy

Tento unikátny liquid priniesol Tomáš z Mishte Sandwich zo Španielska. Má to byť čučoriedkový cheesecake, ale voňalo to ako plesnivý syr NIVA ? Prisámbohu. Nakoniec som to asi poslal Oblakovi. Alebo komu? Nepamätám. Ale pekný obal a pekná foto, ktorá vznikla pod bránou na sídlisku.


 

25: SIMPL Egreš v Nízkych Tatrách

Dotvape Simpl v Nízkych Tatrách

Teraz príde pár fotiek z mojej jedinej „dovolenky“ za posledných 5 rokov. Šiel som do nejakých apartmánov do Nízkych Tatier. Joj, jak fajne mi bolo tých 5 dní.

Tento SIMPL som nemal, ale celá séria sa u vás teší veľkej obľube. Z týchto shortfillov hustoty 50/50 si spravíte pomocou jedného boosteru liquid o sile až 6,66 mg/ml.


 

26: Dot Vape Tropical Island

Dot Vape Tropical Island

Na tejto fotke ma štve hlavne to, že názov vôbec nekorešponduje s prostredím ? Proste Tropický Ostrov, a fotené v kose a hmle v horách, konkrétne na Chopku.

No pochopil som, že toto bude silný deň na Vape Fotky. Akonáhle si mimo pracovných operatívnych a logistických povinností, aj na to fotenie sa lepšie sústredí.


 

27: Space Chef Earth

Dot Vape Space Chef Earth

Túto fotku milujem a som na ňu hrdý. Názov produktu „Zem“ a podklad pripomínajúci planétu Zem. Celé to umiestnenie, aj kus kameňa prekrývajúci spodok obalu… bývam sebakritický, ale s touto fotkou som spokojný. Len som tam nemusel trepať agresívny Instafilter.

Dezertíky zo série Space Chef zažívajú na jeseň 2020 riadnu vlnu popularity. No bacha, sú asi skôr na DL, keďže sú hustoty 70/30 a pomocou 1 boosteru z nich spravíte max 3,33 mg/ml.


 

28: Fog Division Old Navy

Fog Division Old Navy v hmle

Asi tie fotky z Chopku začínajú byť nuda ? Všetkým je nám smutno za zrušenou značkou Fog Division, obzvlášť za ich drsnými tabakovkami Spiced Mustache a Old Navy. Čakám, kedy sa toho chytí nejaký výrobca, aby priniesol náhradu.

Ale inak tiež nie úplne plytká foto: FOG akože hmla, a na fotke je hmla. Hlboký umelecký zámer ?


 

29: Drôt Coilology na Chopku

Coilology MTL Fused Clapton

S touto foto som aj vyhral fotosúťaž Coilology. Vyhral som balík drôtov a špirál.
Píšem im „ja som MTL vaper, tak prosím pošlite MTL drôty“.
Oni že OK.
Poslali mi ČISTO DL drôty ?‍♂️Som porozdával.

Inak drôtik na foto je vhodný na veľmi „agresívne“ MTL alebo ľahké DL.
Aj pri MTL odporúčam motať tu odpor 0.4 až 0.7 ohm, lebo drôt je hrubý, a pri vyšších odporoch by mal pomalý nábeh.


 

30: Len ďalšia nudná foto z Nízkych Tatier

Teslacigs Wye 85W v Nízkych Tatrách handcheck

Tak som ju nazval. Proste handcheck plný radosti, kedy som po rokoch na pár dní opustil Košice a bol som taký šťastný že som niekde inde…

Myslel som si, aký som skúsený turista, ale vtedy som spravil amatérsku chybu. Prvý deň som sa úplne zničil. Bavil som frajera že koľko toho zmáknem, ja nepôjdem hore lanovkou, vybehnem na Chopok a zídem z druhej strany, a vybehnem späť a zídem peši…no jasné.. prst šiel do krvi v tých otrasných botách, čo som vtedy mal a nohy som preťažil. Zvyšok pobytu už som sa loudal v botaskách, lanovkami, po rovinke, alebo žral pizzu na ubytku ☺


 

Tááák a toto bola druhá časť Môj Vape Fotoalbum 2019. Už nás čaká len tretia, ktorú by som rád stihol do konca roka, napríklad medzi Vianocami a Silvestrom by mohol byť kus kľud (no dobre, asi som naivný optimista, ale 25. a 26.12. náš e-shop neodosiela). A šak aj keby som nestihol do konca roka, tak nič sa nestane.

Dííkyčko vám, čitatelia, a verím že ste si pri tomto článku trochu oddýchli od percent, odporov, priemerov, materiálov, vzdušnosti, množstva a uloženia vaty … Prajem krásny týždeň a zvyšok roka.

Jeden komentár k “Môj Vape fotoalbum 2019 – časť 2/3

  1. Pingback: Môj Vape fotoalbum 2019 – časť 3/3 - vapeklub blog by Ďuru

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.