FUU – predstavenie

Paris Vape Manufacture


FUU
sa hrdí svojím francúzskym pôvodom už v podtitule business názvu. Nečudo, veď Francúzi sú známi svojou gastronómiou, ale aj parfumérskym priemyslom, odvetviami blízkymi našim liquidom a arómam. O to viac vás prekvapí informácia na ich oficiálnej stránke, že jedno z ich hlavných vývojových laboratórií sídli vo Veľkej Británii.

Nie som odborník, ale dal by som ruku do ohňa, že uhádnem ktorá z ich príchutí vznikala v UK a ktorá vo FR.
Niektoré z nich sú svieže a ovocné, ako by vznikali na slnečných kopcoch spolu s iskrivým vínom.
Niektoré naopak ťažké, zadymené a hutné, ako whisky alebo yorkshirský puding z ostrovov.

V portfóliu FUU nájdete okrem príchutí a báz aj hotové liquidy, ktoré výrobca rozdelil do mnohých edícií, z ktorých by som vypichol aspoň tie, ktoré zoženiete u nás.Hotové liquidy

 

 

V ORIGINAL GOLD nájdete 4 základné príchute: tabakovú, ovocnú, anízovú a mentolovú.

V ORIGINAL SILVER zasa rôzne ochutené tabakové príchute. 

CURIOSITÉS liquidy spája spoločný prvok vanilky a smotany.

INFUUSED liquidy použili čaj ako základ pre 3 príchute. Typicky britskú príchuť čierneho čaju s bergamotom, japonského zeleného čaju s opekanou ryžou a citrónového čaju.

VAPOREAN našinca zaujme kresbami podobnými tým od Alfonsa Muchu a zaujímavými kombináciami chutí.

SPECIALITÉS je edícia špeciálne určená pre sub-ohmové vapovanie s vysokým množstvom VG

a línia FUUG Life je svieža ovocná edícia s obrázkami kreslených gangsterov.


 

Arómy

 

 

Z aróm je najviac našincovi známa línia so silnými chuťovými vnemami, CATCH THE FLAVOR s názvami z wrestlerskej terminológie a edícia HVG, ktorá sa zasa v názvoch inšpirovala zbraňami pouličného boja. Jedine edíciu CURIOSITÉS zo sekcie liquidov si viete namiešať aj sami arómami z línie CURIOSITÉS CONCENTRATES. Názvy jej aróm nájdete vo svete hmyzu.

Ostatné si pozrite na ich oficiálnej stránke, FUU zasiela v rámci EU s poštovným 7 Euro, čo je dosť ale stále akceptovateľná suma na objednanie priamo z FR.

FUU vo všeobecnosti patrí medzi to najlepšie čo si na európskom trhu viete zohnať, to platí aj pre bázy a nikotínové boostery, v prípade FUU nazývané fuustery. Ak to s vapingom myslíte vážne, vo FUU by ste mali byť zorientovaní. Ja vám vo svojom FUU mini seriáli predstavím tie, s ktorými som sa zatiaľ stretol (a na ktoré isto nikdy nezabudnem).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.