Journey logoHlavným cieľom série Signature je ponúknuť zákazníkom niečo, čo ešte nikdy neochutnali a nevideli. Niečo také, čo chytia do rúk a povedia si „Tyvole, čo to je?!“ A keď si doprajú prvé poťahy, dostanú ten najlepší vaperský zážitok, aký si pamätajú.

„Po zdĺhavom vytváraní a mixovaní receptúr, množstve odoslaných vzoriek a testov sme nakoniec po roku mali 9 receptov pripravených k vypusteniu do sveta. Vtedy sme spravili niekoľko vapezrazov v rôznych mestách v Chorvátsku. Nakoniec sme spravili ešte jeden test s 10 vapermi, ktorí nikdy neskúsili žiadnu z našich chutí. Vo výsledku je teda Signature najviac testovaná séria, akú sme zatiaľ uviedli na trh.

Vaperi a vaperky, prišiel čas niečo vám vrátiť. Pre všetkých z celého sveta, ktorí nás podporujú kúpou našich produktov. Prišiel čas dať vám niečo úplne nové, či už z hľadiska chuti alebo balenia, a to za najdostupnejšiu cenu, akú vieme ponúknuť. Sme tu len pre vás, pretože bez vás by sme neboli nič.“

Journey Signature nereprezentuje len novú sériu produktov, ale tiež novú éru Journey, so zmenou loga a dizajnov etikiet, ktoré začali práve vďaka tejto sérii. Všetky produkty Journey teraz vyzerajú jednotne. Všetkým je však stále venovaná rovnaká pozornosť ako pri ich vzniku. Journey Classic je stále postavený na starých receptoch od roku 2013, Journey Black je stále o zložitých replikách dezertov. A Journey Signature? To je VAPE EXTRAVAGANZA.

13,90 
13,90