Tento blog je sprievodcom vo svete vapingu, teda elektronického „fajčenia“.

Pôvodným zameraním projektu boli recenzie produktov, v prvom rade aróm a liquidov, teda náplní do e-cigariet. Postupne však začali pribúdať články o všetkom, čo sa týka vapingu a z VAPE KLUBu sa stal komplexný vapeblog, na Slovensku jediný svojho druhu.


VAPE KLUB nie je umelý pseudoblog, nasilu pripojený ku ešopu, aby zvyšoval predaj.
Vznikol úplne nezávisle a prirodzene.
Inšpirovali ma k nemu začiatočníci, keďže sa pýtali stále tie isté otázky, chceli odporučiť produkty a celé to bolo časovo  náročné. A tak som svoje skúsenosti začal písať online.

Takto som blog definoval v čase vzniku (jeseň 2016):

Pokúšam sa vytvoriť webstránku, akú som vo svojich začiatkoch hľadal márne, keďže neexistovala a neexistuje dodnes. Pokúšam sa spojiť vaping s poradenstvom, keďže mi takýto prístup na slovenskom trhu chýba a nemôžem sa na to pozerať. V e-shopoch je poradenstvo nemotorné, no najčastejšie vôbec žiadne. A kamenné predajne mi vždy „ochotne“ poradili čokoľvek, čoho sa potrebovali zbaviť vzhľadom na blížiacu sa expiráciu výrobku. Česť výnimkám.

Keďže som však u žiadneho zo slovenských predajcov nenašiel záujem o spoluprácu, založil som tento web na vlastnú päsť.

Či už ste začiatočník, alebo pokročilý vaper, ste tu správne. Verím, že tento projekt ocenia aj skúsení, keďže nie je možné vyskúšať a ochutnať všetko, čo sa na obrovskom trhu objaví. Táto stránka chce byť unikátnou pomôckou pri nakupovaní a výbere a verím, že ušetrí množstvo peňazí či sklamaní a nejaké to miesto v zásuvkách a poličkách.

 


Čo vás teda čaká?

Recenzie, návody, aktuality zo sveta vapingu, ale aj zo sveta tabakovej lobby.
Miešanie liquidov, motanie drôtikov, firmware, custom logá, vapelife…
Sledujte FB stránku VAPE KLUB, inak vám ujdú vape memes, odkazy na zaujímavosti a ďalšie veci, ktoré sa na blog nedostanú. A určite bude nejaká súťaž o atomizér alebo aspoň liquid 😉

Dávam do pozornosti aj (zatiaľ) občasné vape zrazy, ktoré organizujeme v Košiciach a na ktorých je vítaný každý, koho zaujíma vaping. E-ciga nie je podmienkou. Organizujeme sa opäť na FB.

Neváhajte na tomto blogu komentovať, podeliť sa o svoje skúsenosti. Neváhajte rozbehnúť diskusiu – VAPE KLUB je komunita, VAPE KLUB sme všetci. Či už chceme alebo nie, vytvárame kultúru.

Díky všetkým, čo pomáhate a osobitne tým, ktorí podporili v ťažkých začiatkoch.

Momentálne sa formuje náš slovensko-český blogovací team.

Otázky a návrhy smerujte na [email protected] alebo použite sekciu kontakt.

Od vaperov / pre vaperov.

 

                                     ĎURU

 

 


 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť